برگزاری اولین نشست شهردار ورامین و معاونین با ریاست جدید شورای اسلامی شهر ورامین
برگزاری جلسه هماهنگی با آژانس های زیارتی و سیاحتی توسط سازمان پایانه های مسافربری شهرداری ورامین
تاکید مدیر روابط عمومی از برگزاری جلسات ملاقات مردمی شهردار ورامین با شهروندان طی روزهای سه شنبه و پنج شنبه هر هفته
حسین دهقان شهردار ورامین از ارتقاء درجه شهرداری ورامین خبر داد
نشست شهردار ورامین با سرمایه گذار بخش خصوصی درباره مشارکت در احداث کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در شهر ورامین
آتش نشانی ورامین به سازمان ارتقا پیدا کرده است
آتش نشانی ورامین به سازمان ارتقا پیدا کرده است
۲۵ فروردین ۱۳۹۵
نسخه چاپی
آتش نشانی ورامین به سازمان ارتقا پیدا کرده است
شهردار ورامین با اشاره به ارتقای آتش نشانی این شهر به سازمان گفت: ارتقای آتش نشانی ورامین به سازمان، خدمت رسانی به مردم را مطلوب تر از گذشته می کند.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای ارتقای سطح خدمات آتش نشانی ورامین اظهار داشت: یکی از برنامه های جدی شهرداری ورامین طی سال های اخیر، ارتقای آتش نشانی این منطقه به سازمان بود که خوشبختانه با عنایت مسئولان و رایزنی های صورت گرفته، این مهم محقق شد.

برپایه این گزارش ، شهردار ورامین افزود: ارتقای آتش نشانی ورامین به سازمان و خرید تجهیزات و ادوات جدید نقش مهمی را در خدمت رسانی مطلوب تر به مردم منطقه ایفا خواهد کرد.

طرح جمع آوری کاغذهای باطله درورامین آغازشد/بازیافت کاغذ ضروری است

وی با اشاره به افتتاح ساختمان جدید سازمان آتش نشانی ورامین ادامه داد: روز گذشته ساختمان جدید سازمان آتش نشانی ورامین با حضور معاون استاندار تهران افتتاح شد.

مهندس حیدریان با اشاره به هزینه ۱۵ میلیارد ریالی در سال گذشته برای خرید تجهیزات جدید برای سازمان آتش نشانی ورامین عنوان کرد: تجهیز و به روز کردن سازمان آتش نشانی ورامین یکی از برنامه هایی است که با جدیت از سوی مدیریت شهری این منطقه دنبال می شود.

وی بیان داشت: هزینه چهار میلیارد ریالی برای تجهیز فضای اداری، یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریالی برای خرید لوازم اطفا خرید،در کنار هزینه ۱۵ میلیارد ریالی، نشان دهنده توجه مدیریت شهری به بخش آتش نشانی منطقه است.

مهندس حیدریان تأکید کرد: نیروهای آتش نشانی آماده هستند تا از همه ظرفیت ها و توانمندی خود برای خدمت و امدادرسانی به مردم استفاده کنند.