شهرداری ورامین » آغاز دور جدید تمرینات کاوه شهرداری ورامین/ نماینده استان تهران آماده حضور در زیر گروه لیگ برتر فوتبال آغاز دور جدید تمرینات کاوه شهرداری ورامین/ نماینده استان تهران آماده حضور در زیر گروه لیگ برتر فوتبال – شهرداری ورامین
آغاز دور جدید تمرینات کاوه شهرداری ورامین/ نماینده استان تهران آماده حضور در زیر گروه لیگ برتر فوتبال
۱۰ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
آغاز دور جدید تمرینات کاوه شهرداری ورامین/ نماینده استان تهران آماده حضور در زیر گروه لیگ برتر فوتبال

مهندس علی حیدریان شهردار ورامین، سید رضا احمدی رئیس شورای شهر ورامین، محمد وصالپور عضو شورای شهر و رئیس شورای شهرستان ورامین و حسن فرجی عضو شورای شهر ورامین  در این مراسم که در ورزشگاه تختی ورامین برگزار شد، حضور داشتند.

مهندس حیدریان در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگاران جنوب تهران اظهار داشت: حمایت از ورزش شهرستان در سطح کشوری را  از وظایف شهرداری می‌دانیم و موفقیت ورزشکاران و تیم‌های ورزشی ورامین در مسابقات استانی، کشوری و جهانی بهترین راه برای معرفی نام دیار ۱۵خرداد است و در این راستا شهرداری از ورزشکاران حمایت خواهد کرد.

وی گفت: هم‌اکنون شهرداری به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم به تیم‌های ورزشی مانند تکواندو، والیبال فوتبال از لحاظ مالی و امکانات سخت افزاری کمک می‌کند و حتی در حوزه ورزش‌های همگانی نیز اقدامات مناسبی در پارک‌ها و بوستان‌های ورامین انجام شده است.

شهردار ورامین تاکید کرد: تیم فوتبال کاوه شهرداری ورامین از جمله تیم‌های فوتبال با سابقه و ریشه‌دار ورامین است که با حضور بازیکنان بومی موفق شده مراحل صعود به لیگ دسته سه فوتبال را طی کند و از این جهت مورد حمایت شهرداری ورامین قرار گرفته چرا که حضور یک تیم ورامینی در سطح فوتبال کشور افتخار مردم ورامین خواهد بود.

تقدیر مدیرعامل باشگاه کاوه ورامین از حمایت قاطع مدیریت شهری

محسن خانی، مدیر عامل باشگاه کاوه شهرداری ورامین نیز در حاشیه تمرینات امروز باشگاه از حمایت قاطع شهردار و اعضای شورای شهر ورامین تشکر کرد و گفت: سال گذشته با صعود به مرحله بالاتر لیگ دسته سه فوتبال کشور هزینه‌های جاری باشگاه افزایش چشمگیر داشت که متاسفانه بدون اسپانسر مالی راه برای حضور کاوه سخت شده بود.

وی اظهار داشت: خوشبختانه با حمایت اعضای شورای شهر ورامین و شهردار ورامین کمک مالی و مساعدت‌های صورت گرفت و موفق شدیم از گروه اول لیگ دسته سه با کسب قهرمانی صعود کنیم و ان‌شاء‌الله در فصل آینده به مردم ورامین نوید پیروزی‌های شیرین را خواهیم داد.

برپایه این گزارش ، منصور هاشمی به‌عنوان سر مربی و عدالت رضایی، عباس اسدی، سعید اعلایی و علی دلیری به‌عنوان اعضای کادر فنی تیم فوتبال کاوه شهرداری ورامین معرفی شدند.