کلیات بودجه پیشنهادی ۱۴۰۰شهرداری ورامین مصوب گردید
برگزاری نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر حوزه مقاومت بسیج ادارات
عملکرد شهرداری ورامین در دهه مبارک فجر
 قابل توجه کلیه همشهریان و مالکین ماشین آلات حمل و نقل پسماندهای عمرانی و ساختمانی
دوچرخه سواران شهرداری ورامین به چابهار رسیدند
آغاز دیدار و نشست محله ای شهردار و شورای شهر ورامین
آغاز دیدار و نشست محله ای شهردار و شورای شهر ورامین
۲۸ آذر ۱۳۹۶
نسخه چاپی
آغاز دیدار و نشست محله ای شهردار و شورای شهر ورامین
سید رضا احمدی رییس شورای اسلامی شهر ورامین از آغاز دیدار و نشست محله ای شهردار و شورای اسلامی این شهر با مردم، در مساجد ورامین خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ،سید رضا احمدی، در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: به منظور برنامه ریزی دیدار با مردم و اطلاع از مشکلات آن ها از نزدیک، این طرح با عنوان « دیدار و نشست محله ای شهردار و شورای شهر» با محوریت مساجد موجود در محلات شهر ورامین اجرا می شود.

وی گفت: ما در برنامه های شهرداری درخواست مسجد محوری داریم که دیدار با مردم در مساجد سبب تحقق این امر می شود، به همین دلیل تحقق این نشست ها را پیگیری کردیم و هم اکنون نیز شاهد این برنامه ها هستیم.

رییس شورای اسلامی شهر ورامین افزود: در این طرح علاوه بر دیدار با مردم، به معرفی مساجد و مشکلات محلات توسط مردم و ائمه جماعات پرداخته می شود، که امیدواریم ادامه پیدا کند.

وی اضافه کرد: مساجد به عنوان پایگاه اصلی حضور مردم دارای ظرفیتی بسیار مناسب برای دیدار با مردم است.

احمدی ادامه داد: شهر ورامین حدود ۵۶ مسجد دارد، که مقرر شده است، هر ۲ هفته یک بار در یکی از مساجد همراه با شهردار و اعضا شورای شهر حاضر شویم.

وی ملاک انتخاب مساجد را قید قرعه دانست و گفت: امشب اولین دیدار و نشست محله ای را در مسجد امام رضا(ع) کهریزک خواهیم داشت.