۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

  • شناسه : 20477
  • ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۵:۳۵
  • 21 بازدید
  • ارسال توسط :
آماده سازی شهر ورامین برای استقبال از بهار سال ۱۴۰۲

آماده سازی شهر ورامین برای استقبال از بهار سال ۱۴۰۲

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، جلسه ای با حضور علیرضا مومنی شهردار ورامین ، مجتبی نظری معاون خدمات شهری ، محمد مهاجر رئیس اداره روابط عمومی و سایر مدیران و مسئولین مدیریت شهری شهرداری ورامین به منظور اجرای طرح استقبال از بهار سال ۱۴۰۲ در دستور کار قرار گرفت. در این زمینه […]

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، جلسه ای با حضور علیرضا مومنی شهردار ورامین ، مجتبی نظری معاون خدمات شهری ، محمد مهاجر رئیس اداره روابط عمومی و سایر مدیران و مسئولین مدیریت شهری شهرداری ورامین به منظور اجرای طرح استقبال از بهار سال ۱۴۰۲ در دستور کار قرار گرفت.

در این زمینه شهردار ورامین گفت: آماده سازی ورودی شهر  ورامین ، ارتقا زیبایی بصری شهر، دیوارنگاری، مرمت و اجرای نمادهای نوروزی، تعمیر مبلمان شهری، بهسازی معابر سطح شهر و … در دستور کار شهرداری ورامین در اجرای طرح استقبال از بهار قرار گرفته است.

مومنی گفت: تورهای گردشگری و برنامه‌های اجتماعی ، ورزشی و فرهنگی از دیگر برنامه‌های اجتماعی، فرهنگی و خدماتی در نوروز ۱۴۰۲ است.

وی گفت: مناطق سه گانه شهرداری ورامین با کاشت گل و درخت در بوستان‌ها، شستشوی معابر و خیابان ها ، جدول ها و انهار و بهسازی وسایل ورزشی و بازی کودکان در بوستان‌ها به استقبال بهار می‌روند.

شهردار ورامین تصریح کرد: کاشت درخت در هفته درختکاری نیز برنامه‌های ویژه ای در دست اجراست و منظر زیبایی بصری شهر جهت ایجاد نشاط در بین شهروندان در آستانه سال نو متحول می شود.

وی افزود: تأمین روشنایی، رنگ آمیزی و ایمن سازی و رفع نقص آب نمای بوستان‌ها، ترمیم و زیباسازی دیوارها با موضوع استقبال از بهار بخشی از اقدامات شهرداری ورامین در اجرای طرح استقبال از بهار است.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*