شهرداری ورامین » اجرای طرح جدید مبارزه با ویروس کرونا در حوزه پسماند شهری اجرای طرح جدید مبارزه با ویروس کرونا در حوزه پسماند شهری – شهرداری ورامین
اجرای طرح جدید مبارزه با ویروس کرونا در حوزه پسماند شهری
۱۰ فروردین ۱۳۹۹
نسخه چاپی
اجرای طرح جدید مبارزه با ویروس کرونا در حوزه پسماند شهری

سید ابوالفضل قاسمی معاون خدمات شهری شهرداری ورامین از اجرای طرح جدید در حوزه پسماند شهری در مبارزه با ویروس کرونا خبر داد و گفت: بر اساس دستور شهردار محترم و تصمیمات گرفته شده در راستای عدم فعالیت صنوف غیر خدماتی طبق جدول ابلاغی مقرر گردید مدیر عامل سازمان پسماند جهت رعایت بهداشت عمومی سطح شهر و عدم تردد دوره گردهای جمع آوری کننده پسماند های خشک در معابر تمهیدات لازم را اتخاذ کنند.

وی در ادامه افزود : همچنین به گاراژهای ضایعاتی توسط عوامل ابلاغ می شود تا نسبت به عدم خرید و تعطیلی اقدام نمایند . بدیهی است در صورت عدم توجه با عنایت به مصوبه ستاد مذکور ، گاراژهای متخلف به مدت یک ماه پلمپ خواهد گردید.

معاون خدمات شهری شهرداری ورامین اظهار داشت : از شهروندان گرامی درخواست می شود جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا پسماندهای خانگی خویش را راس ساعت ۲۱ از منزل بیرون بگذارید و جهت تشریک مساعی و رعایت حال پاکبانان عزیز و دیگر شهروندان غیر از ساعت مقرر شده ، سطح معابر را با زباله غیر بهداشتی نکنیم.