۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

  • شناسه : 19360
  • ۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۸:۳۲
  • 42 بازدید
  • ارسال توسط :
اجرای عملیات پروژه پارک بزرگ غدیر توسط شهرداری ورامین با قوت تمام ادامه دارد.

اجرای عملیات پروژه پارک بزرگ غدیر توسط شهرداری ورامین با قوت تمام ادامه دارد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، علیرضا مومنی شهردار ورامین از ادامه اجرای پروژه پارک بزرگ غدیر خبر داد و گفت : این پروژه بزرگ به مساحت ۱۲ هزار مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان در محله خیرآباد ورامین هم اکنون در حال اجرا است. وی گفت: این پارک تقرییا […]

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، علیرضا مومنی شهردار ورامین از ادامه اجرای پروژه پارک بزرگ غدیر خبر داد و گفت : این پروژه بزرگ به مساحت ۱۲ هزار مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان در محله خیرآباد ورامین هم اکنون در حال اجرا است.

وی گفت: این پارک تقرییا ۶ هزار متر کفپوش، ۴ هزار متر فضای سبز، حدود ۳۰۰ متر فضای نمازخانه و سرایداری و دارای آبیاری قطره ای فشار آب است که در مصرف آب کمک شایانی می‌کند.به مردم منطقه خیرآباد این نوید را می‌دهیم که این پروژه مثل پروژه های گذشته شهرداری به تاخیر نخواهد افتاد و در بازه زمانی مشخص این پارک تکمیل و به مرحله افتتاح خواهد رسید.

شهردار ورامین ضمن تقدیر از استاندار تهران در خصوص تامین بودجه این پارک افزود: بیش از از ۷۰ درصد بودجه این پارک توسط استانداری تامین اعتبار شده و ۳۰ درصد دیگر را شهرداری متقبل شده است.

مؤمنی بیان کرد: توجه به مناطق کم برخوردار از اولویت های دوره ششم شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین است و امیدواریم با افتتاح این پارک در آینده نزدیک شاهد خوشحالی و خرسندی مردم این خطه و افزایش شور و نشاط عمومی باشیم.

در ادامه شهردار ورامین بیان داشت: خدمت به مردم کم برخوردار منطقه خیرآباد توفیق الهی  است امیدوارم منشا خیر ، برکت و تقویت آسایش مردم در این منطقه شود.

   

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*