شهرداری ورامین » اردوی زیارتی کاروان راهیان نور برگزار می شود اردوی زیارتی کاروان راهیان نور برگزار می شود – شهرداری ورامین
اردوی زیارتی کاروان راهیان نور برگزار می شود
۰۳ بهمن ۱۳۹۴
نسخه چاپی
اردوی زیارتی کاروان راهیان نور برگزار می شود

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ،  علی عباسی در حاشیه نشست اعضای اجرایی و برنامه ریزی راهیان نورگفت: امسال نیز حوزه معاونت فرهنگی اجتماعی همچون دو سال گذشته در راستای رسالت خویش و اعتلای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، ارزشهای اسلامی و انقلابی و آشنایی عموم شهروندان علی الخصوص قشر جوان با ایثارگریها و جانفشانیهای رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس اردوی کاروان راهیان نور و بازدید از مناطق عملیاتی جنوب غرب را برگزار می نماید.

 وی افزود: امروزه وظیفه همه مسئولین و مردم است که از این فرهنگ و ارزش و بصیرت افزایی دفاع نموده تا دشمنان اسلام را ناکام نمایند.

 عباسی گفت: اردوی راهیان نور شهرداری ورامین در سالهای ۹۲ با نام «شهدای ورامین» و ۹۳ «شهدای هسته ای» انجام و امسال نیز با یاد «شهدای غواص» برگزار می شود.

 این مسئول تصریح نمود: در همین راستا و با تاکیدات مهندس علی حیدریان شهردار فرهنگی و ولایتی و حمایتهای رییس و اعضای شورای اسلامی شهر بویژه سرکار خانم زهرا هداوند میرزایی رئیس کمیسیون فرهنگی این حرکت معنوی و بصیرتی صورت می گیرد.

 وی در پایان اظهار داشت: سومین اردوی کاروان راهیان نور در نیمه دوم اسفندماه و همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه (س) بانوی بزرگ اسلام برگزار می گردد و علاقمندان و مردم شهیدپرور می توانند در ایام ا… دهه فجر(۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه) جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت اینترنتی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین به آدرس www.varamin-farhangi.ir مراجعه نمایند.