(( آگهي تجدید مناقصه عمومي ))
طرح بهداشت محله ای در تمام نواحی چهارگانه شهرداری ورامین انجام می شود
اجرای عملیات لگه گیری آسفالت معابر عمومی شهر توسط شهرداری ورامین شتاب بیشتری به خود گرفت
به همت شهرداری ورامین بلوار شهدای ده دی کاملا روشن گردید
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت عروج ملکوتی سرهنگ محمد کاشانی از جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس
استقبال شهروندان در روز طبیعت از بوستانهای شهری ورامین
استقبال شهروندان در روز طبیعت از بوستانهای شهری ورامین
۱۵ فروردین ۱۳۹۴
نسخه چاپی
استقبال شهروندان در روز طبیعت از بوستانهای شهری ورامین
شهردار ورامین با اشاره به آمادگی بوستان های شهری و پارک های این شهرستان برای حضور مردم گفت: بسیاری از شهروندان ورامینی روز طبیعت خود را در بوستان ها و پارک های شهری گذراندند. به گزارش خبرنگار مهر، مردم شهرستان ورامین در روز طبیعت و به منظور استفاده از نعمت های خدادادی با حضور در … ادامه خواندن استقبال شهروندان در روز طبیعت از بوستانهای شهری ورامین

شهردار ورامین با اشاره به آمادگی بوستان های شهری و پارک های این شهرستان برای حضور مردم گفت: بسیاری از شهروندان ورامینی روز طبیعت خود را در بوستان ها و پارک های شهری گذراندند.

به گزارش خبرنگار مهر، مردم شهرستان ورامین در روز طبیعت و به منظور استفاده از نعمت های خدادادی با حضور در پارک ها و بوستان های شهری لحظات خوشی را در کنار خانواده خود سپری می کنند.

علی حیدریان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آمادگی شهرداری ورامین برای میزبانی از شهروندان در روز طبیعت اظهار داشت: طی روزهای اخیر پارک ها و بوستان های شهری شهرستان ورامین برای استفاده شهروندان در روز طبیعت مورد توجه جدی شهرداری قرار گرفت و برخی مشکلات و کاستی های موجود که در مدت چند روز امکان اصلاح آن وجود داشت، ترمیم و اصلاح شد.

شهردار ورامین افزود: بوستان های کشاورز، مسافر و پارک های آزادگان، شقایق و خانواده از جمله بوستان ها و پارک های بودند که از ساعات ابتدایی صبح امروز میزبان شهروندان بودند و بر اساس اطلاعات به دست آمده بسیاری از مردم نیز در حال استقرار در بوستان های مختلف هستند.

وی ادامه داد: تلاش شهرداری ورامین طی روزهای اخیر آن بوده است که زمینه لازم برای استفاده بهینه شهروندان ورامینی از امکانات مختلف بوستان ها و پارک ها به نحو مطلوب فراهم آید و در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی،‌ مردم در کنار خانواده های خود لحظات خوشی را سپری کنند.