طرح ساماندهی صنوف و مشاغل مزاحم شهری با هماهنگی دستگاه های مرتبط برگزار می شود
احداث کانال بتنی جهت جلوگیری از آب گرفتگی میدان امام حسین (ع) تا بلوار معلم
برگزاری اولین نشست شورای پایگاه بسیج شهید علی تاجیک شهرداری ورامین
تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر از سوی فرماندهی سپاه ورامین
مزین شدن شهر ورامین به فرهنگ استکبار ستیزی توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در آستانه سالروز حماسه تاریخی ۱۳ آبان
افتتاح سامانه جدید الکترونیکی جهت کاهش مراجعات شهروندان ورامین به شهرداری
افتتاح سامانه جدید الکترونیکی جهت کاهش مراجعات شهروندان ورامین به شهرداری
۲۸ خرداد ۱۳۹۷
نسخه چاپی
افتتاح سامانه جدید الکترونیکی جهت کاهش مراجعات شهروندان ورامین به شهرداری
محمد علی میرزایی معاونت شهرسازی شهرداری از افتتاح سامانه جدید الکترونیکی جهت کاهش مراجعات شهروندان ورامین و خدمات بهتر شهرداری خبرداد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ، محمد علی میرزایی معاونت شهرسازی شهرداری از افتتاح سامانه جدید الکترونیکی جهت کاهش مراجعات شهروندان ورامین و خدمات بهتر شهرداری خبرداد.

میرزایی اظهار داشت :‌ با توجه به توسعه فرآیند های الکترونیکی و همچنین لزوم ازائه خدمات برخط و به روز به شهروندان برای تسهیل در فرآیند های اداری  طبق دستور شهردار محترم شهر ورامین سامانه جدید تحت  وب جهت کاهش مراجعات شهروندان  و بالا بردن بهره وری  در آینده نزدیک افتتاح خواهد شد.
محمد علی میرزایی افزود : در حال حاضر پیگیری پرونده های مالکین جهت پروانه های ساختمانی ، عدم خلاف ، پایان کار بصورت دستی و حضوری انجام می شود که این مهم مستلزم هزینه جابجایی و بعضا بروز خطا خواهد بود.
وی تاکید کرد : در سیستم جدید پیش بینی شده درخواست های مالکین بصورت اینترنتی ارائه میشود و سپس شهرداری توسط سیستم پیامکی به ارباب رجوع اطلاع می دهد.  ارائه پرداخت های شهرداری اعم از عوارض پروانه ساختمانیف کسب و پیشه و عوارض خودرو تحت وب پرداخت خواهد شد که سهولت و سرعت عمل را بالا می برد.
میرزایی تصریح کرد : شهروندان میتوانند از طریق ورود به سامانه اینترنتی و وارد کردن شماره پرونده و رمز عبور  و شماره و تاریخ گواهی از اصالت گواهی ها از طریق این سیستم بطور اینترنتی برای پروانه ساخت ، عدم خلاف و پایان کار و پاسخ استعلام های دفترخانه ها و طرح توسعه مطلع شوند.
معاون شهرسازی شهرداری ورامین بیان داشت : سامانه جدید الکترونیکی به مالکین این امکان را می دهد تا نسبت به مشاهده نتیجه آرای کمیسیون ماده ۱۰۰شهرداری ورامین  مربوط به پرونده خود  اقدام کنند .
وی در پایان گفت : از دیگر مزایای این سیستم می‌توان به اطلاع مالکین از  وضعیت آنی پرونده های شهرسازی شان در شهرداری اشاره کرد که شهروندان در هر لحظه میتوانند از رویه های  جازی پرونده از طریق وب مشاهده کنند که  این مهم منتج به کاهش هزینه های رفت و آمد به شهرداری خواهد شد. مشاهده سوابق پرونده های شهرسازی از دیگر امکانات این پورتال خواهد بود که مالکان  میتوانند با مراجعه به سیستم بصورت آنلاین وضعیت و سوابق پرونده هایشان را مرور کنند