تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر از سوی فرماندهی سپاه ورامین
مزین شدن شهر ورامین به فرهنگ استکبار ستیزی توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در آستانه سالروز حماسه تاریخی ۱۳ آبان
برگزاری مراسم با شکوه ۱۳ آبان با حضور استاندار تهران ، مدیران ارشد شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین
پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
انجام عملیات احداث نهر آب در امرآباد به ارزش ۶ میلیارد
انجام عملیات احداث نهر آب در امرآباد به ارزش ۶ میلیارد
۱۱ شهریور ۱۳۹۴
نسخه چاپی
انجام عملیات احداث نهر آب در امرآباد به ارزش ۶ میلیارد
معاون فنی و عمرانی شهرداری ورامین از احداث نهر آب و کانال برای هدایت پسماندها و دفع فاضلاب منطقه امرآباد با ارزش ۶ میلیارد ریال خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین محمد رضا قاسمی اظهار داشت: رفع و دفع آب و فاضلاب و ساماندهی و ترمیم معابر،جدول کشی و … ادامه خواندن انجام عملیات احداث نهر آب در امرآباد به ارزش ۶ میلیارد

معاون فنی و عمرانی شهرداری ورامین از احداث نهر آب و کانال برای هدایت پسماندها و دفع فاضلاب منطقه امرآباد با ارزش ۶ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین محمد رضا قاسمی اظهار داشت: رفع و دفع آب و فاضلاب و ساماندهی و ترمیم معابر،جدول کشی و کانال کشی،نصب روشنایی محل از اقداماتی بود که توسط شهرداری ناحیه سه منطقه یک انجام گرفته و شهردار ورامین نیز در بررسی میدانی از این خدمات بازدید نمود.

***بازدید شهردار ورامین از فعالیتهای خدماتی و عمرانی در منطقه امرآباد

صبح امروز چهارشنبه “مهندس علی حیدریان”شهردار ورامین از فعالیت های عمرانی،خدماتی امرآباد بازدید و در جریان اقدامات انجام شده قرار گرفتند.

 

شهردار ورامین با حضور در منطقه امر آباد (محله سرچشمه ای ها)از نزدیک بر نحوه چگونگی ارائه خدمات عمرانی و خدماتی قرار گرفت.

در این بازدید اهالی منطقه سرچشمه ای ها از “مهندس علی حیدریان”شهردار ورامین ضمن تقدیر و تشکر خواستار ایجاد پارک محله ای وترمیم روکش آسفالت برخی خیابان های منطقه شدند.

IMG_0076IMG_0079IMG_0115IMG_0145IMG_0150