برگزاری اولین نشست شهردار ورامین و معاونین با ریاست جدید شورای اسلامی شهر ورامین
برگزاری جلسه هماهنگی با آژانس های زیارتی و سیاحتی توسط سازمان پایانه های مسافربری شهرداری ورامین
تاکید مدیر روابط عمومی از برگزاری جلسات ملاقات مردمی شهردار ورامین با شهروندان طی روزهای سه شنبه و پنج شنبه هر هفته
حسین دهقان شهردار ورامین از ارتقاء درجه شهرداری ورامین خبر داد
نشست شهردار ورامین با سرمایه گذار بخش خصوصی درباره مشارکت در احداث کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در شهر ورامین
انجام عملیات احداث نهر آب در امرآباد به ارزش ۶ میلیارد
انجام عملیات احداث نهر آب در امرآباد به ارزش ۶ میلیارد
۱۱ شهریور ۱۳۹۴
نسخه چاپی
انجام عملیات احداث نهر آب در امرآباد به ارزش ۶ میلیارد
معاون فنی و عمرانی شهرداری ورامین از احداث نهر آب و کانال برای هدایت پسماندها و دفع فاضلاب منطقه امرآباد با ارزش ۶ میلیارد ریال خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین محمد رضا قاسمی اظهار داشت: رفع و دفع آب و فاضلاب و ساماندهی و ترمیم معابر،جدول کشی و … ادامه خواندن انجام عملیات احداث نهر آب در امرآباد به ارزش ۶ میلیارد

معاون فنی و عمرانی شهرداری ورامین از احداث نهر آب و کانال برای هدایت پسماندها و دفع فاضلاب منطقه امرآباد با ارزش ۶ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین محمد رضا قاسمی اظهار داشت: رفع و دفع آب و فاضلاب و ساماندهی و ترمیم معابر،جدول کشی و کانال کشی،نصب روشنایی محل از اقداماتی بود که توسط شهرداری ناحیه سه منطقه یک انجام گرفته و شهردار ورامین نیز در بررسی میدانی از این خدمات بازدید نمود.

***بازدید شهردار ورامین از فعالیتهای خدماتی و عمرانی در منطقه امرآباد

صبح امروز چهارشنبه “مهندس علی حیدریان”شهردار ورامین از فعالیت های عمرانی،خدماتی امرآباد بازدید و در جریان اقدامات انجام شده قرار گرفتند.

 

شهردار ورامین با حضور در منطقه امر آباد (محله سرچشمه ای ها)از نزدیک بر نحوه چگونگی ارائه خدمات عمرانی و خدماتی قرار گرفت.

در این بازدید اهالی منطقه سرچشمه ای ها از “مهندس علی حیدریان”شهردار ورامین ضمن تقدیر و تشکر خواستار ایجاد پارک محله ای وترمیم روکش آسفالت برخی خیابان های منطقه شدند.

IMG_0076IMG_0079IMG_0115IMG_0145IMG_0150