طرح بهداشت محله ای در تمام نواحی چهارگانه شهرداری ورامین انجام می شود
اجرای عملیات لگه گیری آسفالت معابر عمومی شهر توسط شهرداری ورامین شتاب بیشتری به خود گرفت
به همت شهرداری ورامین بلوار شهدای ده دی کاملا روشن گردید
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت عروج ملکوتی سرهنگ محمد کاشانی از جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس
عیادت عضو شورای اسلامی شهر ورامین و مدیران شهرداری از پاکبان خدمتگزار
به دنبال سرمایه گذاری مردم و بخش خصوصی در پروژه های شهری هستیم
به دنبال سرمایه گذاری مردم و بخش خصوصی در پروژه های شهری هستیم
۰۳ خرداد ۱۳۹۷
نسخه چاپی
به دنبال سرمایه گذاری مردم و بخش خصوصی در پروژه های شهری هستیم
محمدخانی سرپرست اموراقتصادی و سرمایه گذاری شهرداری ورامین خبرداد :تهیه و تدوین سند راهبردی مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی در دستور کار شهرداری قرار گرفته است .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، محمد خانی سرپرست امور اقتصادی و  سرمایه گذاری  شهرداری ورامین با اشاره به شاخصه های مشارکت  شهروندی و تقویت بخش خصوصی بیان داشت: نقش مشارکت و سرمایه گذاری مردم در پیشبرد اهداف شهر یک امرضرری به نظر میرسد . بنا به اهمیت این موضوع ، تهیه و تدوین سند  راهبردی مشارکت و سرمایه گذاری مردم و بخش خصوصی که با مطالعات کارشناسی و بررسی نیازها و کمبود ها با کمک مشاور طرح می باشد در دستور کار شهرداری قرار گرفته است .

در ادامه خانی افزود: در همین راستا به جهت تامین نیازهای تفریحی شهروندان محترم دو طرح احداث شهربازی مدرن و احداث باغ وحش در دست بررسی و ارزیابی است . حوزه سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری ورامین تلاش می نماید تا ازاتمامک ظرفیت ها و توانمدی های موجود جهت نیل به ایجاد درآمدهای پایدار برای توسعه شهر بهره برداری نماید . در پایان معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری تصریح کرد : در راستای توسعه شهر ورامین با کمک بخش خصوصی ، ایجاد فضای مناسب و قابل اعتماد جهت سرمایه گذاری در شهر با محوریت شهرداری از اهداف تعیین شده می باشد ، که با جدیت تمام دنبال خواهد شد.