طرح ساماندهی صنوف و مشاغل مزاحم شهری با هماهنگی دستگاه های مرتبط برگزار می شود
احداث کانال بتنی جهت جلوگیری از آب گرفتگی میدان امام حسین (ع) تا بلوار معلم
برگزاری اولین نشست شورای پایگاه بسیج شهید علی تاجیک شهرداری ورامین
تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر از سوی فرماندهی سپاه ورامین
مزین شدن شهر ورامین به فرهنگ استکبار ستیزی توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در آستانه سالروز حماسه تاریخی ۱۳ آبان
اهم اقدامات اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین در ایام نوروز ۱۳۹۵ به روایت تصویر
اهم اقدامات اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین در ایام نوروز ۱۳۹۵ به روایت تصویر
۱۷ فروردین ۱۳۹۵
نسخه چاپی
اهم اقدامات اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین در ایام نوروز ۱۳۹۵ به روایت تصویر
سرپرست حوزه شهردار و اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، اهم اقدامات و عملکرد این اداره در ایام نوروز سال 1395 را تشریح نمود .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، محمد صمدی ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید که ابتدا و پایان آن با ولادت با سعادت بزرگ بانوی جهان اسلام حضرت فاطمه زهرا(سلام ا.. علیها) مقارن شده گفت : مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) سال جدید را سال “اقتصاد مقاومتی ؛ اقدام و عمل ” نامگذاری فرمودند و یقینا ما نیز در مجموعه اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ، رهنمودهای مقام عظمای ولایت را سرلوحه عملکرد خود قرار خواهیم داد .

IMG_20160404_144706

وی افزود : در روزهای پایانی سال گذشته و با برنامه ریزی صورت گرفته و دستورات مهندس علی حیدریان شهردار محترم سعی شد شرایط را برای استقبال مناسب از سال جدید با طراحی بنرهای فرهنگی متناسب با “عید نوروز تعداد ۱۲ عدد ۳*۴، ایام ولادت حضرت زهرا(س) و  روز زن ۱۲ عدد ۳*۴ ، روز جمهوری اسلامی و همچنین روز طبیعت ۱۲ عدد ۳*۴ ” به جهت نصب در میادین و معابر اصلی شهر و ساختمان های اداری و سازمانهای تابعه فراهم نمائیم .

صمدی ادامه داد : همزمان با آغاز سال جدید و سخنرانی امام خامنه ای (مدظله العالی) در جمع میلیونی ملت شهیدپرور در حرم مطهر امام رضا(علیه السلام) و نامگذاری سال جدید ، طراحی و نصب بنرها با تعداد ۱۰ عدد ۳*۴  و ۴ عدد تابلوی های نصب شده بر روی پل های هوایی در موقعیت روبروی بیمارستان مفتح و خیرآباد  با عنوان ” اقتصادمقاومتی ؛ اقدام و عمل” در ابعاد ۳۰*۲٫۵ و ۲۵*۲٫۵ و تمثال معظم له در ابعاد و طرح های مختلف را در دستور کار خود قرار دادیم .

وی گفت : برپایی نمایشگاه عکس خدمات شهرداری در روزهای پایانی سال و ابتدای سال جدید ، توجه شهروندان گرامی و مراجعان ساختمان شهرداری مرکز را جلب نموده و ما اینگونه اقدامات را مایه دلگرمی شهروندان عزیز می دانیم تا عملکرد و اقدامات خادمان خود را به صورت مصور و طبقه بندی شده مشاهده نمایند .

سرپرست حوزه شهردار و اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین خاطرنشان کرد : یکی از عوامل نشر فرهنگ شهروندی در بین شهروندان و مسافران نوروزی ، نصب بنرهایی با مضامین پیام های فرهنگی شهروندی است که مدیران و کارکنان مجموعه اداره روابط عمومی شهرداری در مناطق یک و دو و نواحی چهارگانه در ایام نوروز این کار را در اولویت قرار داده و شهروندان عزیز در طول این مدت و مخصوصا در روز ۱۳ فروردین روز طبیعت شاهد بنرهایی با مضامین حفظ و مراقبت از محیط زیست بودند .

صمدی افزود : عوامل واحد خبری اداره روابط عمومی ، اخبار مربوط به عملکرد مجموعه شهرداری ورامین در روزهای پایانی سال ۹۴ و همچنین ایام نوروزی سال ۹۵ را به طور کامل پوشش داده و شهروندان گرامی پس از مشاهده اخبار در خبرگزاری های معتبر کشوری ، گزارش مشروح و مصور این اخبار را در وب سایت خبری www.e-varamin.ir مشاهده نمایند .

 وی ادامه داد : نصب ریسه و پرچم های رنگی در میادین و معابر در ایام نوروز ، جلوه ای زیبا به نمای شهری داده بود .

صمدی ادامه داد : یکی از فعالیتهای شایان ذکر ، فضاسازی تبلیغات فرهنگی و همکاری با سایر سازمان ها و  ارگان های فرهنگی و اجتماعی شهر  بوده که در طی سالیان گذشته مشهود بوده و امسال نیز امیدواریم ضمن توجه همگانی به رهنمودهای رهبری انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) بتوانیم با عزم عمومی و حمایتهای شهردار محترم و اعضای شورای اسلامی شهر شاهد پیشرفت کیفی برنامه ها و اقدامات اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین باشیم .

وی افزود : در آینده نزدیک نیز اخبار مشروح فعالیتهای سایر حوزه های معاونت و سازمانهای مجموعه شهرداری ورامین در طول ایام نوروز منعکس خواهد شد .

صمدی گفت : از شهروندان گرامی می خواهیم  تا با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود از طریق تماس با شماره های ۳۶۲۴۲۵۲۵-۷  و سامانه ۱۳۷ و وب سایت خبری شهرداری به آدرس www.e-varamin.ir  پيرامون نقاط ضعف و قوت عملکرد مجموعه شهرداری ، خادمان مردم شهیدپرور را در خدمت رسانی شایسته یاری نمایند و در توسعه پايدار دیار ۱۵ خرداد سهیم باشند

 وی خاطرنشان کرد : سالی همراه با پيروزی و سربلندي ميهن اسلامی و سعادت و سلامت برای مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای و  همه هم ميهنان عزیز و مردم شهیدپرور دیار ۱۵ خرداد را از خداوند منان خواستاریم .

IMG_20160404_124859 IMG_20160404_124856 IMG_20160404_124851 IMG_20160404_124827

1