پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
اهم اقدامات و عملکرد مجموعه شهرداری ورامین در ایام الله دهه مبارک فجر+تصاویر
اهم اقدامات و عملکرد مجموعه شهرداری ورامین در ایام الله دهه مبارک فجر+تصاویر
۱۵ اسفند ۱۳۹۴
نسخه چاپی
اهم اقدامات و عملکرد مجموعه شهرداری ورامین در ایام الله دهه مبارک فجر+تصاویر
سرپرست حوزه شهردار و اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، اهم اقدامات و عملکرد مجموعه شهرداری ورامین را در ایام الله فجر تشریح نمود .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، محمد صمدی گفت : با توجه به مصوبات جلسه ستاد برگزاری مراسم دهه فجر شهرداری در جلسه مورخ هشتم بهمن ماه ۱۳۹۴ و همچنین تاکید مهندس علی حیدریان شهردار ورامین به اهمیت و ضرورت گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی ویادوخاطره شهدا و امام شهدا ، برگزاری شایسته برنامه های این دهه را در دستور کار خود قرار دادیم .

سرپرست حوزه شهردار و اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین افزود : فضاسازی مناسب سطح شهر و ساختمان های شهرداری مرکز و مناطق و نواحی و سازمان های تابعه ، میادین ، بلوارها ، مقابل ادارات و مساجد با نصب بنرهایی در ابعاد ” ۴*۳ به تعداد ۲۰ عدد ،۳*۱ به تعداد ۱۰ عدد و لمپست بنرها ” ، ریسه ها و پرچم های رنگی توسط مجموعه شهرداری ورامین از جمله اداره روابط عمومی، واحدزیباسازی، معاونت فرهنگی و اجتماعی دهه فجر جلوه انقلابی وزیبایی به دیار ۱۵ خرداد داده بود .

صمدی گفت : همزمان با سالروز ورود رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی ، سازمان اتوبوسرانی شهرداری نسبت به اعزام اتوبوس جهت جابجایی عاشقان انقلاب و شهروندان ورامینی به حرم مطهر اقدام نموده و سازمان تاکسیرانی نیز با نصب پرچم ، پوستر و عکس هایی با مضامین دهه مبارک فجر بر روی خودروهای تاکسی در مراسم رژه روز ۱۲بهمن حضور فعال داشته است .

سرپرست حوزه شهردار و اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین افزود : مهندس علی حیدریان شهردار ورامین به همراه مدیران مناطق یک و دو ، معاونین و مدیران شهرداری در مراسم گلباران مرقد مطهر شهدای گمنام و سیدفتح اله ورامین در ایام دهه فجر حضور یافتند و در این ایام جشن هایی در نمازخانه شهرداری مرکز،مناطق و نواحی برگزار شد .

 

وی ادامه داد : مهندس علی حیدریان شهردار به همراه اعضای شورای اسلامی شهر و معاونین و مدیران و کارکنان شهرداری ضمن حضور در جشن های ایام دهه فجر در مساجد و حسینیه ها ، در راهپیمایی باشکوه روز ۲۲ بهمن حضور یافته و پرچم بزرگ جمهوری اسلامی جهت مراسم راهپیمایی روز ۲۲ بهمن طراحی و چاپ شد که شهروندان غیور ورامین در تمام طول مسیر راهپیمایی این پرچم را حمل می نمودند .

صمدی افزود : کلیه نیروهای خدماتی و اتش نشانی شهرداری ورامین  در کنار سایر مردم ضمن حضور در راهپیمایی ، وظیفه خدمت رسانی به مردم از جمله شستشوی مسیرهای راهپیمایی را برعهده داشتند .

وی ادامه داد : حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری در ایام دهه فجر ، بنرهایی با مضامین روزشمار انقلاب در چند نقطه از شهر نصب نمود و همچنین حوزه معاونت شهری در این ایام نسبت به رفت و روب میادین ، معابر و همچنین اطراف مساجد فعال دهه فجر اقدام نمود .

صمدی خاطر نشان کرد : برپایی نمایشگاه نسیم خدمت صادقانه شهرداری ورامین در طول ایام دهه فجر در میدان امام حسین(ع) که دربردارنده تابلوهای تصاویر خدمات عمرانی،شهری، ترافیکی و فرهنگی و اجتماعی ماه های اخیر شهرداری و همراه با پخش آهنگهای انقلابی به جهت تداعی ایام پیروزی انقلاب بود ، بازدید هزاران نفر از شهروندان علی الخصوص نوجوانان و جوانان و پذیرایی از این عزیزان با شکلات و شیرینی را به همراه داشت . همچنین در این نمایشگاه دفتر انتقادات و پیشنهادات مردمی برای شهروندان گرامی درنظرگرفته شده بود تا نظرات خود را در این دفتر ثبت نمایند و بروشورهای حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی در اختیار بازدیدکنندگان قرار گرفت .

صمدی افزود : از برنامه های ویژه این ایام ، دیدار شهردار،معاونین و مدیران شهرداری ورامین با خانواده های معظم شهدای انقلاب ، شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم بود .

وی تاکید نمود : ایستگاه صلواتی شهرداری ورامین جهت پذیرایی از شرکت کنندگان عزیز در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن با کیک و شیر در مسیر راهپیمایی “میدان امام حسین(ع) ، روبروی سازمان آتش نشانی ، خیرآباد ” برپا شد و در این روز چندین هزار بادکنک منقش به آرم شهرداری ورامین با مضامین تبریک ۲۲ بهمن ماه در بین نونهالان و نوجوانان توزیع شد .

صمدی در ادامه گفت : در دهه فجر پرچم مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل بر روی پل ۱۵ خرداد و مقابل نمایشگاه نسیم خدمت صادقانه شهرداری نصب شد .

سرپرست حوزه شهردار و اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ادامه داد : در این ایام به همت واحد تربیت بدنی معاونت فرهنگی اجتماعی المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری با هدف شور و نشاط اجتماعی و اشاعه فرهنگ ورزش در بین همکاران مناطق و واحدهای شهرداری در رشته های والیبال ، تیراندازی و پینگ پنگ انجام گردید که در پایان این مسابقات در روز چهارشنبه ۲۱ بهمن ماه همزمان با نماز جماعت ظهر و عصر در نمازخانه شهرداری مرکز از گروههای برتر و برگزیدگان ورزشی در سال ۹۴ با اهداء لوح تقدیر و هدیه نقدی تجلیل گردید.

صمدی افزود : در این ایام بنرهای تخفیف ویژه عوارض شهرداری ورامین به مناسبت ایام الله دهه فجر ، که تا پایان بهمن ماه به مدت یک ماه عوارض پذیره (عوارض زیربنا و پذیره تفکیک) پروانه ساختمانی با تخفیف ۳۰ درصدی برای شهروندان خوش حساب در نظر گرفته شده بود ، در سطح شهر نصب گردید .

وی تصریح نمود : امیدواریم با تجربیات به دست آمده در سالهای آینده نیز شاهد برگزاری پرشور برنامه های دهه فجر در سطح شهر ورامین باشیم .

26

4-7-768x47522-2-768x549

3-9-768x475

11111113-1-768x475

1-8-768x5495-510-1-768x54922-3-768x475 29-768x54940-768x5492222222222222223333333333333333IMG_0272-768x51227-768x54911-3

23

11

95

تخفیف-عوارض

1133

2244