طرح ساماندهی صنوف و مشاغل مزاحم شهری با هماهنگی دستگاه های مرتبط برگزار می شود
احداث کانال بتنی جهت جلوگیری از آب گرفتگی میدان امام حسین (ع) تا بلوار معلم
برگزاری اولین نشست شورای پایگاه بسیج شهید علی تاجیک شهرداری ورامین
تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر از سوی فرماندهی سپاه ورامین
مزین شدن شهر ورامین به فرهنگ استکبار ستیزی توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در آستانه سالروز حماسه تاریخی ۱۳ آبان
اولین جلسه شورای اسلامی شهر ورامین در سال ۱۳۹۵ برگزار شد .
اولین جلسه شورای اسلامی شهر ورامین در سال ۱۳۹۵ برگزار شد .
۱۶ فروردین ۱۳۹۵
نسخه چاپی
اولین جلسه شورای اسلامی شهر ورامین در سال ۱۳۹۵ برگزار شد .
خادمین مردم در دیار 15 خرداد ، توجه به منویات رهبری نظام حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)در آغاز سال جدید و حرکت جهت تحقق" اقتصاد مقاومتی ؛ اقدام و عمل " در سال 1395 را در دستور کار خود قرار خواهند داد .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ، اولین جلسه شورای اسلامی شهر ورامین در سال جدید ، در روز یکشنبه مورخ پانزدهم فروردین ماه ۱۳۹۵ با حضور اعضای شورا برگزار شد .
برپایه این گزارش سید رضا احمدی رئیس شورای اسلامی شهر در این جلسه پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم ، ضمن خیرمقدم به اعضای شورا و تبریک به مناسبت فرارسیدن سال جدید ، ولادت باسعادت حضرت زهرا(سلام ا..علیها) و ۱۲فروردین روز جمهوری اسلامی گفت : امیدواریم در سال جدید با توجه به منویات رهبری نظام حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) در نامگذاری سال جدید ، سال ” اقتصاد مقاومتی ؛ اقدام وعمل” و همچنین برنامه ریزی مناسب و تلاش بیشتر نسبت به سال گذشته بتوانیم خدمات شایسته ای را با همکاری شهردار و مدیران شهرداری به مردم شهید پرور ورامین ارائه نمائیم .
وی افزود : باید تلاش کنیم تا در برنامه ریزی و مصوبات جدید به مشکلات و کاستی هایی که احیانا در طی این سه سال از عمر شورای جدید شهر ، مغفول مانده رسیدگی کنیم و با همتی بلند در قبال مسئولیتی که به واسطه مردم عزیز بر دوشمان قرار داده شده گام برداریم .
در این جلسه حاضران ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید ، ایام ولادت حضرت زهرا (سلام ا.. علیها)  و ۱۲فروردین سالروز جمهوری اسلامی ، بر توجه ویژه و اجرای فرامین مقام معظم رهبری در سخنرانی آغازین سال جدید مبنی بر تحقق “اقتصاد مقاومتی ؛ اقدام و عمل” تاکید نمودند .
در ادامه ، اعضای شورا در مورد مسائل مهم شهری به گفتگو و تبادل نظر پرداخته و مقرر شد بررسی بهبود روند ساخت و ساز شهری در دستور کار کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر قرار گیرد .
شایان ذکر است در این جلسه خاطرات عملیات فتح المبین ، اولین عملیات گسترده جمهوری اسلامی در جریان جنگ تحمیلی هشت ساله که ابهت دشمن بعثی را شکست ، بیان شده و یاد و خاطره شهدا و ایثارگران ، گرامی داشته شد .