پیام تبریک شهردار ورامین در زمینه تصویب و ابلاغ مصوبه فرمانداری ویژه ورامین
بازدید سرزده و میدانی شهردار ورامین از خط اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب – ورامین
دیدار صمیمانه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین با مقام عالی قضایی
پاسخگویی شهردار ورامین در سامانه سامد
سه شنبه های پاسخگویی شهردار ورامین
اولین نشست هم اندیشی اداره روابط عمومی شهرداری ورامین با اعضای روابط عمومی سازمانها و مناطق سه گانه
اولین نشست هم اندیشی اداره روابط عمومی شهرداری ورامین با اعضای روابط عمومی سازمانها و مناطق سه گانه
۲۸ فروردین ۱۳۹۷
نسخه چاپی
اولین نشست هم اندیشی اداره روابط عمومی شهرداری ورامین با اعضای روابط عمومی سازمانها و مناطق سه گانه
اولین نشست هم اندیشی اداره روابط عمومی شهرداری ورامین با اعضای روابط عمومی سازمانها و مناطق سه گانه در سال جدید 1397 صورت پذیرفت

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، اولین نشست هم اندیشی اعضای روابط عمومی مناطق سه گانه ، سازمان ها و شهرداری مرکز با حضور محمد صمدی رئیس اداره روابط عمومی شهرداری ورامین برگزار شد. در این جلسه محمد صمدی ضمن تبریک سال نو و خداقوت به مجموعه همکاران اداره روابط عمومی به تشریح برنامه های این نهاد در سال جدید پرداخت و تصریح کرد: هدف از برگزاری این جلسات ، وحدت رویه ، هم اندیشی و اتخاذ برنامه های درست و منطقی در انجام امور قانونی اداره روابط عمومی است.نامگذاری سال نو توسط مقام معظم رهبری ، را بایستی ارج نهاده و خودمان عامل اجرای این طرح باشیم و در تبلیغات این موضوع ارزشمند بکوشیم که در محل کار ، سازمان ها ، مناطق و در میان خانواده های خودمان این پیام حضرت آقا را  اطلاع رسانی کنیم. در ادامه صمدی افزود : همه همکاران اداره روابط عمومی می بایستی بصورت هدفمند و فعال در انجام وظایف و کارهای محوله قانونی بکوشیم و نهایت نظم ، قانون ، انضباط و حضور فعال در محل کار داشته باشیم و  بایستی در عزت و احترام وظایف کاری در ارتقای وظایف و جایگاه قانونی تلاش کنیم. همچنین صمدی تصریح کرد: بایستی تمامی مدیران روابط عمومی بر تمامی مسائل خدماتی و عمرانی شهرداری در مناطق و سازمان های حوزه اداری و کاری خویش مشرف باشند و همواره اطلاعات و عکس از خدمات شهرداری تهیه کنند . در خصوص نصب بنر سعی کنید که تعداد بنرها کم و هدفمند باشند.

در ادامه این نشست هر یک از اعضا به تشریح برنامه های خود پرداختند و در پایان  موارد ذیل  به تصویب اعضای جلسه رسید که عبارتند از:

۱- پیام رسانی و نصب بنرهای اطلاع رسانی پیام سال نو مقام معظم رهبری در سطح شهر

۲- رعایت نظم، قانون ، انضباط کاری و حضور فعال در محل کار

۳- تکریم ارباب رجوع و خدمت رسانی به شهروندان محترم

۴- اجرای دقیق وظایف قانونی اداره روابط عمومی

۵- برگزاری شایسته برنامه ها و مناسبت  های ملی و مذهبی ، برگزاری باشکوه نماز جماعت و زیارت عاشورا

۶- جمع آوری آمار و اطلاعات خدمات ارائه شده به شهروندان ،گزارش عملکرد مناطق سه گانه و سازمان های مربوطه بصورت روزانه و هفتگی

۷- عکسبرداری ، فیلمبرداری و تهیه گزارش از کلیه برنامه ها و مراسم های مربوطه

۸- نصب بنر توسط خود سازمان ها و مناطق اقدام و منتشر شود.

۹- هماهنگی بیشتر روابط عمومی سازمان ها و مناطق با مسئولین و اداره روابط عمومی مرکز

۱۰- گزارشات و اخبار روزانه هفتگی جهت درج در نشریه وارنا شهر حتما به اداره روابط عمومی ارسال و هماهنگ شود و مورد تاکید و تایید مسئولین مربوطه و شهردار محترم قرار گیرد.

۱۱- هر نوع مصاحبه خبری با مطبوعات و نشریات محلی ،  سراسری و یا خبرنگاران ، سایت ها و کانال های تلگرامی می بایست از قبل با هماهنگی اداره روابط عمومی صورت گیرد.

۱۲-  برگزاری نشست مسئولین روابط عمومی با حضور شهردار و ریاست محترم شورای اسلامی شهر در روز روابط عمومی