پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
بازدید سرزده شهردار از پروژه های عمرانی در اولین ساعات بامداد روز پنج شنبه
بازدید سرزده شهردار از پروژه های عمرانی در اولین ساعات بامداد روز پنج شنبه
۱۵ مرداد ۱۳۹۴
نسخه چاپی
بازدید سرزده شهردار از پروژه های عمرانی در اولین ساعات بامداد روز پنج شنبه
شهرداری ورامین- “مهندس علی حیدریان”شهردار ورامین با حضور در پروژه های عمرانی از جمله عملیات آسفالت و روکش جاده خیابان منتهی به چرمشهر و بیهقی به سمت کهنه گل از روند اجرایی این پروژه بازید بعمل آورد. به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ،خدمتگزاران مردمی و متعهد شهرداری ورامین در ارائه … ادامه خواندن بازدید سرزده شهردار از پروژه های عمرانی در اولین ساعات بامداد روز پنج شنبه

شهرداری ورامین- “مهندس علی حیدریان”شهردار ورامین با حضور در پروژه های عمرانی از جمله عملیات آسفالت و روکش جاده خیابان منتهی به چرمشهر و بیهقی به سمت کهنه گل از روند اجرایی این پروژه بازید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ،خدمتگزاران مردمی و متعهد شهرداری ورامین در ارائه خدمات به شهروندان مثل همیشه بصورت شبانه روزی در حال انجام وظیفه می باشند.

در همین راستا مهندس حیدریان شهردار ورامین طی بازدیدی از روند پیشروی عملیات عمرانی روکش آسفالت خیابان بیهقی به سوی کهنه گل که بامداد پنج شنبه  انجام شد در جریان نحوه اجرای این مهم قرار گرفت.

تصاویر زیر شامل اجرای عملیات روکش آسفالت و حضور شهردار در این پروژه می باشد:

IMG_0181IMG_0121IMG_0153IMG_0169IMG_0159