آگهي مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
نشست هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرداری ورامین جهت آمادگی احتمالی مقابله با بحران
عملکرد اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در ماه مبارک رمضان
بازدید سرزده شهردار ورامین از منطقه یک
بازدید سرزده شهردار ورامین از منطقه یک
۱۲ شهریور ۱۳۹۷
نسخه چاپی
بازدید سرزده شهردار ورامین از منطقه یک
مهندس حسین دهقان شهردار ورامین از منطقه یک شهرداری و فعالیتهای آن منطقه بازدید نمود.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین مهندس مهندس حسین دهقان شهردار ورامین از منطقه یک شهرداری و فعالیتهای آن منطقه بازدید نمود.

 شهردار ورامین طی بازدیدی از منطقه یک شهرداری  با بیان این که طرح تکریم ارباب رجوع و جلب رضایت شهروندان و مراجعه کنندگان به حوزه های مختلف شهرداری ورامین همواره یکی از دغدغه های مسئولین و مدیران شهرداری بوده است، گفت: لازم است طرح تکریم ارباب رجوع با جدیت بیشتری دنبال شود.

دهقان اظهارداشت : تکریم ارباب رجوع در معاونت ها و مناطق سه گانه شهرداری  با اشاره به این نکته که تکریم و گرامی داشتن مردم در جامعه اسلامی از جایگاه و ارزش والایی برخوردار است.
دهقان افزود: در راستای نظم و انظباط اداری با توجه به ثبت ساعت حضور و غیاب، نظارت بر هماهنگی و مستند سازی نحوه ارائه خدمات و اطلاع رسانی از نحوه ارائه این خدمت به مردم، نظارت و هماهنگی بر اجرای بهبود روش ها، نظرسنجی از مردم و برگزاری جلسات تکریم فعالیت بیشتری نموده و با راهنمایی ارباب رجوع به واحد یا کارشناس مربوطه مانع از سردر گمی و نارضایتی وی شوند.
وی در پایان این گرد همایی مسئولین طرح تکریم پیشنهادات خود را در رابطه با نحوه اجرا مطرح و در این باره به بحث و تبادل نظر پرداختند همچنین در این جلسه وظایف مسئولین طرح تکریم ارباب رجوع در مناطق و حوزه های شهرداری و نظارت بر عملکرد آن ارائه و تاکید شد.