محمد صمدی سرپرستی حوزه مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات ساختمانی شهری شهرداری ورامین را به عهده گرفت
خسرو زواره سکاندار معاونت اداری و مالی شهرداری ورامین شد
پیام شهردار ورامین به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر
حضور گسترده کارکنان شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین در راهپیمایی روز جهانی قدس
برگزاری نشست هم اندیشی ستاد بحران شهرداری ورامین با مدیران ارشد خدمات شهری
بازدید محله ای شهردار ورامین و اعضای شورای شهر ورامین از محله خیابان دانشگاه و حضور در مسجد المهدی
بازدید محله ای شهردار ورامین  و اعضای شورای شهر ورامین از محله خیابان دانشگاه  و حضور در مسجد المهدی
۲۸ دی ۱۴۰۰
نسخه چاپی
بازدید محله ای شهردار ورامین و اعضای شورای شهر ورامین از محله خیابان دانشگاه و حضور در مسجد المهدی
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین علیرضا مومنی شهردار ورامین به اتفاق محمد وصال پور رئیس شورای اسلامی شهر ورامین و سایر اعضای این شورا به همراه معاونین و مدیران شهرداری در میان نمازگزاران مسجد المهدی خیابان دانشگاه حضور یافتند. در این نشست شهردار ورامین و مسئولین حاضر سخنان و مطالبات مردم و امام … ادامه خواندن بازدید محله ای شهردار ورامین و اعضای شورای شهر ورامین از محله خیابان دانشگاه و حضور در مسجد المهدی

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین علیرضا مومنی شهردار ورامین به اتفاق محمد وصال پور رئیس شورای اسلامی شهر ورامین و سایر اعضای این شورا به همراه معاونین و مدیران شهرداری در میان نمازگزاران مسجد المهدی خیابان دانشگاه حضور یافتند. در این نشست شهردار ورامین و مسئولین حاضر سخنان و مطالبات مردم و امام جماعت این مسجد را گوش فرا دادند و از نزدیک مشکلات محله ای این خیابان مورد بررسی قرار گرفت.

در ابتدا حجت الاسلام رحمان شیرکوند امام جماعت مسجد المهدی گزارشی از وضعیت این محله ارائه داد و سپس محمد وصالپور رئیس شورای اسلامی شهر ورامین در جمع مردم منطقه خیابان دانشگاه گفت: دغدغه های مردم به حق است و نظافت شهر باید یکسان انجام شود. امیدوارم بتوانیم در این دوره از شورا و مدیریت شهری خدمات شایسته ای به شهروندان عزیز ارائه دهیم. در پایان مردم و حاضرین به گفتگو با شهردار ورامین ، اعضای شورا و مدیران شهری پرداختند.