محمد صمدی سرپرستی حوزه مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات ساختمانی شهری شهرداری ورامین را به عهده گرفت
خسرو زواره سکاندار معاونت اداری و مالی شهرداری ورامین شد
پیام شهردار ورامین به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر
حضور گسترده کارکنان شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین در راهپیمایی روز جهانی قدس
برگزاری نشست هم اندیشی ستاد بحران شهرداری ورامین با مدیران ارشد خدمات شهری
برای اولین بار: بخشی از اتوبوسرانی های شهرهای استان  تهران دارای سیستم کارت بلیت الکترونیک واحد می شوند
برای اولین بار:  بخشی از اتوبوسرانی های شهرهای استان  تهران دارای سیستم کارت بلیت الکترونیک واحد می شوند
۲۶ آبان ۱۳۹۵
نسخه چاپی
برای اولین بار: بخشی از اتوبوسرانی های شهرهای استان  تهران دارای سیستم کارت بلیت الکترونیک واحد می شوند
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهر ورامین و حومه گفت:به زودی با بررسی های بعمل آمده توسط مدیران عامل سازمان های اتوبوسرانی حاشیه شهر تهران سیستم کارت بلیت الکترونیک واحد برای رفاه حال شهروندان به مرحله اجرا در می آید.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، حسن خوانساریان صبح امروز چهارشنبه از نشست مدیران عامل سازمان های اتوبوسرانی ملارد،شهریار،شهر قدس و رباط کریم به میزبانی شهر ورامین خبر داد و افزود:با بررسی های بعمل آمده توسط مدیران سازمان های اتوبوسرانی شهر های مذکور مقرر شد تا سیستم کارت بلیت الکترونیک واحد برای راحتی و رفاه حال شهروندان اجرا شود.

خوانساریان با اشاره به مزایای اجرای این طرح مهم ، تاکید کرد:این پروژه  با کار کارشناسی توسط همکاران سازمان به لحاظ امنیتی و فنی  در حال بررسی بوده و پس از حصول اطمینان کامل اجرا خواهد شد.

سیامک میرانی مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهر ملارد و حومه نیز در این جلسه ادامه داد: باید ترتیبی اتخاذ شود تا شرایط لازم برای استقبال همشهریان فراهم شود.

میرانی اظهار داشت:یکی از مزایای مهم طرح کارت بلیط الکترونیک راحتی و عدم اتلاف وقت مسافران بوده که این مهم می تواند در رسیدن مسافران به مقصد به لحاظ وقت صرفه جویی شود.

گفتنی است در این نشست فرامرز یوسفی،امیریان،پیرحیاتی، مدیر عامل های  سازمان اتوبوسرانی شهریار،شهر قدس و رباط کریم نیز حضور داشتند.