شهرداری ورامین » برگزاری آئین کلنگ زنی پروژه ۷۰۴ واحدی با حضور استاندار تهران ،شهردار ورامین و مدیر عامل بنیاد تعاون سپاه برگزاری آئین کلنگ زنی پروژه ۷۰۴ واحدی با حضور استاندار تهران ،شهردار ورامین و مدیر عامل بنیاد تعاون سپاه – شهرداری ورامین
برگزاری آئین کلنگ زنی پروژه ۷۰۴ واحدی با حضور استاندار تهران ،شهردار ورامین و مدیر عامل بنیاد تعاون سپاه
۲۷ اسفند ۱۴۰۰
نسخه چاپی
برگزاری آئین کلنگ زنی پروژه ۷۰۴ واحدی با حضور استاندار تهران ،شهردار ورامین و مدیر عامل بنیاد تعاون سپاه

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، آئین کلنگ زنی پروژه ۷۰۴ واحدی طرح ملی مسکن با حضور حجت الاسلام سیدمحسن محمودی امام جمعه موقت ورامین، محسن منصوری استاندار تهران و معاونین، مدیرعامل بنیاد تعاون سپاه، قائم مقام سپاه سیدالشهداء استان تهران، فرماندار، شهردار و اعضای شورای شهر و سایر مسؤولین، در ورامین برگزار شد.

بر اساس این گزارش پروژه ۷۰۴ واحدی ورامین در یک سایت ۶ هکتاری در دستور کار نهضت مسکن کارکنان سپاه قرار گرفت و با تفاهم نامه‌ای که با اداره کل راه و شهرسازی استان تهران منعقد شد این مهم امروز به منصه ظهور رسید تا کنگ آن به زمین بخورد.

گفتنی است که این پروژه در زیربنایی به متراژ ۹۲ هزا رو ۷۶ متر مربع و مشتمل بر ۸۸ بلوک ۸ واحدی است که با یک معماری بسیار زیبا و متناسب با متراژ زمین مورد نظر طراحی خواهد شد.

طبق زمان بندی که برای این پروژه در نظر گرفته شده یک مقطع چهار ساله است که تا سال ۱۴۰۳ طرح ملی مسکن در ورامین تحویل داده خواهد شد.