بازدید سرزده و میدانی شهردار ورامین از خط اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب – ورامین
دیدار صمیمانه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین با مقام عالی قضایی
پاسخگویی شهردار ورامین در سامانه سامد
سه شنبه های پاسخگویی شهردار ورامین
عملیات آسفالت ریزی و بهسازی در مناطق باغ صالح و منطقه سیلو توسط شهرداری ورامین انجام گردید.
برگزاری اولین نشست شورای پایگاه بسیج شهید علی تاجیک شهرداری ورامین
برگزاری اولین نشست شورای پایگاه بسیج شهید علی تاجیک شهرداری ورامین
۰۹ آذر ۱۴۰۰
نسخه چاپی
برگزاری اولین نشست شورای پایگاه بسیج شهید علی تاجیک شهرداری ورامین
 به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، اولین جلسه اعضای محترم شورای پایگاه بسیج شهید علی تاجیک این شهرداری ، با حضور محمد علی اولادی فرمانده محمد صمدی رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر و دیگر مسئولین این پایگاه برگزار گردید و در این جلسه اعضای شورای این پایگاه انتخاب گردیدند. … ادامه خواندن برگزاری اولین نشست شورای پایگاه بسیج شهید علی تاجیک شهرداری ورامین

 به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، اولین جلسه اعضای محترم شورای پایگاه بسیج شهید علی تاجیک این شهرداری ، با حضور محمد علی اولادی فرمانده محمد صمدی رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر و دیگر مسئولین این پایگاه برگزار گردید و در این جلسه اعضای شورای این پایگاه انتخاب گردیدند.

در ادامه اعضای جلسه بر ضرورت کار فرهنگی و آگاهی رسانی به جامعه در آشنایی با اهداف انقلاب اسلامی و آرمان های شهدا و مطالبه گری در حوزه های مختلف شهری ، فنی ، عمرانی ، خدماتی و همچنین همفکری ، همکاری متقابل ، وقت گذاری و همت عالی ، نوآوری و پشتکار داشتن در انجام امور و اهداف عالیه بسیج تاکید نمودند.

در ادامه این نشست افراد جدید به عنوان اعضای شورای پایگاه انتخاب گردیدند و مقرر شد این جلسه به صورت ماهانه در اول هر ماه برگزار شود.