شهرداری ورامین » برگزاری جشن های ضیافت الهی در پارک بزرگ آزادگان برگزاری جشن های ضیافت الهی در پارک بزرگ آزادگان – شهرداری ورامین
برگزاری جشن های ضیافت الهی در پارک بزرگ آزادگان
۱۱ خرداد ۱۳۹۶
نسخه چاپی
برگزاری جشن های ضیافت الهی در پارک بزرگ آزادگان

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین علی عباسی: معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین گفت به تاکید علی حیدریان شهردار، همانند سال های گذشته اقدام به برگزاری برنامه های ویژه ماه مبارک رمضان با هدف ترویج فرهنگ و معارف اسلامی و غنی سازی اوقات فراغت شهروندان می نماید.

وی افزود: عناوین برنامه های اولین جشن ضیافت الهی که فردا پنج شنبه قبل از نماز مغرب و عشا در پارک بزرگ آزادگان واقع در میدان بسیج ورامین برگزار می شود، مسابقات فرهنگی و ورزشی، اقامه نماز مغرب و عشا، پذیرایی افطار از شهروندان، کرسی تلاوت قرآن کریم، سخنرانی مذهبی و اجرای سرود و نمایش توسط گروه های هنری بومی شهرستان خواهد بود.

عباسی ادامه داد: مشاوره خانوادگی نیز از برنامه های پرطرفدار در سطح پارکها و بوستان های شهر بوده که توسط کارشناسان مطرح منطقه فردا شب نیز ارائه خواهد شد.

وی بیان داشت: جشن ضیافت الهی هجدهم و نوزدهم خرداد ماه جاری در همین پارک برگزار شده و با توجه به تقارن این جشن با ایام میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع)، برنامه های شاد و متنوع در نظر گرفته شده است.

عباسی ادامه داد: در این ایام ویژه برنامه گرامیداشت ۱۴ و ۱۵ خرداد را در شامگاه چهاردهم خرداد سالروز رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) خواهیم داشت که این ویژه برنامه نیز با حضور مردم شهیدپرور و اجرای برنامه های سوگواری در پارک آزادگان برگزار می شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین خاطرنشان کرد: استقبال مردم شهیدپرور ورامین از برنامه های متنوع شهرداری، مسئولیت صاحب نظران و فعالان فرهنگی مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین را برای پربارتر کردن جشن های ماه رمضان و فصل تابستان دوچندان کرده است