برگزاری جلسه هفتگی ملاقات مردمی شهردار ورامین با شهروندان
طرح احداث زير گذر شهيد مصطفي خميني و جابجايي ديوار شمالي راه آهن ورامين تصويب شد
کاشت ۷۵۰ هزار نهال و گل تولید گلخانه شهرداری ورامین در میادین و بلوارهای سطح شهر
عملکرد اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در هفته بسیج  
آگهی فراخوان
برگزاری جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری ورامین
برگزاری جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری ورامین
۱۷ فروردین ۱۳۹۹
نسخه چاپی
برگزاری جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری ورامین
جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری ورامین به ریاست حسین دهقان شهردار ورامین و با حضور محمد حسن فرجی رییس شورای اسلامی شهر ورامین برگزار شد. این نشست در جهت بررسی تشریح برنامه ها ، پروژه های خدماتی عمرانی و نظرات مدیران در سال جدید برگزار گردید. در این جلسه شهردار ورامین ضمن ارزیابی از … ادامه خواندن برگزاری جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری ورامین

جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری ورامین به ریاست حسین دهقان شهردار ورامین و با حضور محمد حسن فرجی رییس شورای اسلامی شهر ورامین برگزار شد.

این نشست در جهت بررسی تشریح برنامه ها ، پروژه های خدماتی عمرانی و نظرات مدیران در سال جدید برگزار گردید.

در این جلسه شهردار ورامین ضمن ارزیابی از عملکرد شهرداری گفت: عملکرد شهرداری ورامین در حوزه های مختلف خدماتی و عمرانی در سال ۹۸ خیلی خوب بود و امیدوارم با برنامه ریزی و کارشناسی در جهت آبادانی و توسعه شهر ورامین گام های بیشتر و بهتری در سال ۹۹ برداریم.

وی در ادامه گفت: توقف انجام پروژه های عمرانی به خاطر ویروس کرونا از امروز آزاد است که پیمانکاران و انبوه سازان با رعایت موارد قانونی می توانند کار خود را آغاز کنند.

در ادامه این  نشست محمد حسن فرجی رییس شورای اسلامی شهر ورامین بیان داشت: در قرآن کریم خداوند وعده داده است ان مع العسر یسرا بعد از هر سختی آسانی است. امروز دنیا به سمت دین گرایش پیدا می کند و موضوع کرونا یک آزمایش الهی است. امروز ایمان و عمل صالح ما را نجات می دهد.

 

sdr
sdr
dav
sdr
dav
sdr