آگهي مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
نشست هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرداری ورامین جهت آمادگی احتمالی مقابله با بحران
عملکرد اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در ماه مبارک رمضان
برگزاری جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری ورامین
برگزاری جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری ورامین
۱۷ فروردین ۱۳۹۹
نسخه چاپی
برگزاری جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری ورامین
جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری ورامین به ریاست حسین دهقان شهردار ورامین و با حضور محمد حسن فرجی رییس شورای اسلامی شهر ورامین برگزار شد. این نشست در جهت بررسی تشریح برنامه ها ، پروژه های خدماتی عمرانی و نظرات مدیران در سال جدید برگزار گردید. در این جلسه شهردار ورامین ضمن ارزیابی از … ادامه خواندن برگزاری جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری ورامین

جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری ورامین به ریاست حسین دهقان شهردار ورامین و با حضور محمد حسن فرجی رییس شورای اسلامی شهر ورامین برگزار شد.

این نشست در جهت بررسی تشریح برنامه ها ، پروژه های خدماتی عمرانی و نظرات مدیران در سال جدید برگزار گردید.

در این جلسه شهردار ورامین ضمن ارزیابی از عملکرد شهرداری گفت: عملکرد شهرداری ورامین در حوزه های مختلف خدماتی و عمرانی در سال ۹۸ خیلی خوب بود و امیدوارم با برنامه ریزی و کارشناسی در جهت آبادانی و توسعه شهر ورامین گام های بیشتر و بهتری در سال ۹۹ برداریم.

وی در ادامه گفت: توقف انجام پروژه های عمرانی به خاطر ویروس کرونا از امروز آزاد است که پیمانکاران و انبوه سازان با رعایت موارد قانونی می توانند کار خود را آغاز کنند.

در ادامه این  نشست محمد حسن فرجی رییس شورای اسلامی شهر ورامین بیان داشت: در قرآن کریم خداوند وعده داده است ان مع العسر یسرا بعد از هر سختی آسانی است. امروز دنیا به سمت دین گرایش پیدا می کند و موضوع کرونا یک آزمایش الهی است. امروز ایمان و عمل صالح ما را نجات می دهد.

 

sdr
sdr
dav
sdr
dav
sdr