شهرداری ورامین » برگزاری جلسه هم انديشي بسيجيان حوزه 12 شهيد مدرس خيرآباد با شهردار ورامين برگزاری جلسه هم انديشي بسيجيان حوزه 12 شهيد مدرس خيرآباد با شهردار ورامين – شهرداری ورامین
برگزاری جلسه هم انديشي بسيجيان حوزه ۱۲ شهيد مدرس خيرآباد با شهردار ورامين
۱۹ تیر ۱۳۹۸
نسخه چاپی
برگزاری جلسه هم انديشي بسيجيان حوزه ۱۲ شهيد مدرس خيرآباد با شهردار ورامين

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، نشست هم اندیشی بسیجیان حوزه ۱۲ شهید مدرس خیرآباد با حضور حسین دهقان شهردار ورامین و مدیران شهری ، حجت الاسلام طزری امام جمعه  خیرآباد برگزار شد.

بنا به گزارش در ابتدای این جلسه سید جواد طباطبایی فرمانده حوزه ۱۲ مقاومت بسیج به بیان مشکلات و تشریح مسائل جاری پرداخت و سپس در ادامه حجت الاسلام طزری ضمن تشکر و قدردانی از زحمات شهردار ورامین اظهار داشت: در مشکلات بهداشتی منطقه خیرآباد نیازمند کار فرهنگی بیشتر هستیم که مردم بهداشت شهری را رعایت کنند. ما در منطقه خیرآباد مشکلات زمین برای خدمت رسانی شهری داریم که نتوانسته ایم در مسائلی مثل ساخت مجتمع ورزشی ، زمین مناسب را تأمین کنیم.
در ادامه این دیدار مسئولین پایگاه های مقاومت بسیج خیرآباد و گل تپه به شرح مسائل جاری در محلات حوزه های خویش پرداختند و سپس حسین دهقان شهردار ورامین به ایراد سخن پرداخت و گفت : هدف بنده از حضور در پایگاه های بسیج این است که بتوانیم با مشارکت شما بسیجیان به میان مردم برویم و کنار شما و معتمدین محلات بتوانیم مشکلات را حل کنیم و مردم بدانند هدف اصلی ما به عنوان تیم شهرداری این است که مردم بدانند بچه های بسیج دنبال حل مشکلات محلات هم هستند چرا که معتقدیم بهترین بچه های محلات جذب پایگاه های بسیج می شوند و در بسیج حضور دارند.

در ادامه حسین دهقان شهردار ورامین افزود : ما یک شبه نمی توانیم مشکلات را حل کنیم و بر اساس بودجه تعریف شده کارها را دنبال می کنیم اما در خارج از بودجه و قانونی در برخی موارد شهری می توانیم یک سری از مشکلات مردم را حل کرده و سامان دهیم. ما در هجده ماه گذشته که این تیم شهرداری کار را شروع کرد ، اولین اقدام ما احداث بلوار خیرآباد بود که ورودی شهر ورامین است و احداث پارک عاشورا یکی از مواردی است که با خرید زمین انجام دادیم و بر اساس نیاز و مشکلات محلات در خیرآباد خدمات را ارائه خواهیم داد .

همچنین وی اظهار داشت: یکی از مشکلات مردم خیرآباد ، ساخت و ساز غیر مجاز است که هیچ سرانه ای تعریف نشده است . ما نهضت آسفالت را شروع خواهیم کرد و منطقه خیرآباد از خدمات آسفالت بهره مند خواهند شد.ما توقع داریم هم کنار ما در حل مشکلات محلات باشید و هم فرهنگ سازی کنید که بتوانیم حداقل گوشه ای از مشکلات مردم را بکاهیم.

شهردار ورامین در پایان گفت : در حوزه های مختلف شما بسیجیان می توانید ، به ما کمک کنید و با هم به محلات برویم و مشکلات مردم را حل کنیم و مردم بدانند و باور کنند بچه های بسیج پیگیر حل مشکلات محلات هستند . تیم خدمتگزار شهرداری ورامین انصافا برای خدمت به مردم وقت می گذارند و دغدغه خدمت صادقانه به مردم را دارند .