نصب پایه چراغ های دکوراتیو کم مصرف در بلوار رسالت توسط شهرداری ورامین
آمادگی حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری ورامین در آستانه فصل پاییز
آگهی تجدید مناقصه عمومی
برگزاری ملاقات عمومی شهردار ورامین در روزهای سه شنبه و پنج شنبه هر هفته
وعده شهردار ورامین در اجرای پروژه سی متری قائم (عج) محقق گردید
برگزاری دوره‌های آموزشی حضوری کارکنان شهرداری‌های استان تهران
برگزاری دوره‌های آموزشی حضوری کارکنان شهرداری‌های استان تهران
۰۲ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
برگزاری دوره‌های آموزشی حضوری کارکنان شهرداری‌های استان تهران
دوره‌های آموزشی حضوری سال 1395 کارکنان شهرداری‌های استان تهران به میزبانی شهرداری ورامین برگزار می‌شود.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، دوره‌های آموزشی حضوری سال ۱۳۹۵ کارکنان شهرداری‌های استان تهران به میزبانی شهرداری ورامین برگزار می‌شود.

رئیس اداره روابط‌عمومی و آموزش شهرداری ورامین ظهر امروز در جمع خبرنگاران جنوب‌شرق تهران در سالن جلسات شهرداری ورامین  اظهار داشت: دوره‌های آموزشی حضوری حین خدمت کارکنان شهرداری‌های استان تهران در مرداد‌ماه و شهریور‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

محسن ممیزی گفت: دوره‌های مذکور بنا به تاکید علی حیدریان شهردار ورامین و به همت اداره آموزش شهرداری ورامین در راستای بالا بردن توان علمی و مهارتی کارکنان گرامی در محل دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» هستیم و ارائه خدمات شایسته به شهروندان گرامی، منوط به توانایی‌های علمی و مهارتی کارکنان نهادها و ادارات مربوطه است که می‌توان با برگزاری دوره‌های مختلف، ظرفیت خدمت‌رسانی به مردم عزیز را افزایش داد.

رئیس اداره روابط‌عمومی و آموزش شهرداری ورامین در پایان خاطرنشان کرد: کارکنان شهرداری‌های استان تهران طی این دوره‌ها در رسته‌های آموزشی، روابط‌عمومی، منابع انسانی، فرهنگی و اجتماعی، مالی، عمران، معماری و شهرسازی، حمل و نقل و ترافیک، پسماند، حقوقی و قراردادها حضور می‌یابند.