معارفه علیرضا مومنی سیزدهمین شهردار ورامین و جوان ترین شهردار استان تهران برگزار شد
طرح بهداشت محله ای در محلات امامزاده یحیی (ع) و کهنه گل اجرا شد
برگزاری مراسم گرامیداشت ۹ دی با حضور مسئولین کشوری و لشگری و مدیران شهری
احداث کانال ، پل بتنی و جدول گذاری جهت جلوگیری از آب گرفتگی و هدایت آب های سطحی و اصلاح هندسی ترافیک شهری توسط شهرداری ورامین
طرح ساماندهی صنوف و مشاغل مزاحم شهری با هماهنگی دستگاه های مرتبط برگزار می شود
برگزاری عزاداری حسینی بدون حادثه در ورامین
برگزاری عزاداری حسینی بدون حادثه در ورامین
۱۶ مهر ۱۳۹۶
نسخه چاپی
برگزاری عزاداری حسینی بدون حادثه در ورامین
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین گفت: مردم شهرستان ورامین با فرهنگ بالا و رعایت اصول ایمنی و همراهی و همکاری با سازمان آتش نشانی مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را بدون کوچکترین حادثه اقامه کردند.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین در گفتگو باخبر نگاران گفت: مردم شهرستان ورامین با فرهنگ بالا و رعایت اصول ایمنی و همراهی و همکاری با سازمان آتش نشانی مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را بدون کوچکترین حادثه اقامه کردند.

پارسا افزود: همه ساله با آغاز ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران با وفای ایشان، کارشناسان سازمان آتش نشانی با حضور در مساجد، تکایا، حسینیه ها و اماکن محل برگزاری هیأت های مذهبی، نسبت به بررسی وضعیت ایمنی این اماکن اقدام می کنند.

وی اظهار کرد: عشق و ارادات مردم ورامین به خاندان اهل بیت عصمت و طهارت باعث گردیده که در جای جای این شهر، صدها هیأت عزاداری برپا شده و مردم به عزاداری بپردازند که تأمین ایمنی این اماکن جز با همکاری مناسب مردم، توجه به اصول و نکات ایمنی، همکاری مستقیم با کارشناسان سازمان آتش نشانی و فرهنگ سازی مناسب میسر نمی شد.

وی تصریح کرد: در دهه اول محرم، هر شب صدها مجلس عزاداری سید و سالار شهیدان برپا شده و در روز تاسوعا و عاشورای حسینی نیز صدها هیأت عزاداری با حضور در خیابان ها و اماکن مقدس به عزاداری پرداختند و این در حالی است که حتی کوچکترین حادثه در این عزاداری های رخ نداد.

پارسا ضمن تقدیر از همکاری مناسب مردم با نیروهای سازمان آتش نشانی اظهار کرد: سازمان آتش نشانی به طور ۲۴ ساعته آماده است تا خدمات ایمنی خودرا به مردم ارائه کند و یقینا کاهش حوادث مختلف، با رعایت اصول ایمنی از سوی شهروندان به دست می آید.