برگزاری نشست صمیمانه فرمانده بسیج ادارات با بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین
اجرای عملیات لکه گیری آسفالت در بلوارهای امام رضا (ع) و الغدیر
(( آگهي تجدید مناقصه عمومي ))
طرح بهداشت محله ای در تمام نواحی چهارگانه شهرداری ورامین انجام می شود
اجرای عملیات لگه گیری آسفالت معابر عمومی شهر توسط شهرداری ورامین شتاب بیشتری به خود گرفت
برگزاری مراسم شبی با قرآن به همت شهرداری ورامین با حضور عضو مجلس خبرگان رهبری
برگزاری مراسم شبی با قرآن به همت شهرداری ورامین با حضور عضو مجلس خبرگان رهبری
۲۱ تیر ۱۳۹۴
نسخه چاپی
برگزاری مراسم شبی با قرآن به همت شهرداری ورامین با حضور عضو مجلس خبرگان رهبری
معاون ارتباطات بین‌الملل دفتر مقام معظم رهبری گفت: ایران جزیره ثبات در منطقه است.

معاون ارتباطات بین‌الملل دفتر مقام معظم رهبری گفت: ایران جزیره ثبات در منطقه است.حجت الاسلام محسن قمی در کرسی تلاوت قرآن کریم در مسجد مهدیه کارخانه قند ورامین که به همت شهرداری این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: حضور عامه مردم به‌ ویژه نسل جوان در مراسم دینی و قرآنی در ماه مبارک رمضان امری بسیار ارزشمند است و نشان از گرایش قلب پاک جوانان به معارف قرآنی دارد.

وی با اشاره به سوابق تاریخی مردم ورامین در پیروی از مکتب اسلام و تشیع گفت: مردم منطقه ورامین در طول تاریخ همواره حامی اسلام و فقه شیعه بودند تا جایی که ۶۰۰ سال پیش علامه حلی در سفر چند روزه به ورامین خبر از وجود حوزه علمیه در ورامین داده است که نشان از مرکزیت ورامین به عنوان نشر اسلام در تاریخ است.

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: مردم ورامین از ابتدای شکل‌گیری نهضت امام خمینی (ره) و با لبیک به ندای مرجعیت و در دفاع از حقیقت قیام ۱۵ خرداد را رقم زدند و بعد از آن نیز با حضور در دفاع مقدس و سازندگی کشور پیشتاز همه مردم ایران بودند.

معاون ارتباطات بین‌الملل دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به برکات انقلاب اسلامی گفت: یکی از برکات پیروزی انقلاب اسلامی زنده شدن ارزش‌های دینی و قرآنی در میان عموم مردم است چرا که در زمان پهلوی قرآن کریم هیچ جایگاهی در زندگی روزانه مردم نداشت.

قمی افزود: قبل از انقلاب هیچ حمایتی از معارف قرآنی صورت نمی‌گرفت تا جایی که حتی معلم قرآن مناسب در مدارس وجود نداشت و رژیم نیز با سخت‌گیری زیاد اجازه برگزاری مراسم دینی و قرآنی را به مردم نمی‌داد، اما امروز شاهد برگزاری مسابقات کشوری و بین‌المللی قرآن در ایران اسلامی هستیم.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به منویات رهبر انقلاب در حوزه مسائل قرآنی افزود: رهبر معظم انقلاب فرمودند که باید ۱۰ میلیون حافظ کل قرآن در کشور تربیت شود و امروز همه مسئولان به ویژه نهادهای مذهبی و فرهنگی باید برای تحقق منویات رهبری تلاش کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: مردم قرآن کریم را با ولایت فقیه در هم آمیختن و شهدا، جانبازان و ایثارگران ما در مکتب قرآن کریم تربیت شدند و همه این تربیت نسل جوان در مساجد رخ داده است.

وی با اشاره به حوادث منطقه خاورمیانه گفت: دشمنان اسلام امروز به حربه اسلام‌هراسی روی آوردند و با راه‌اندازی گروه‌های تکفیری و وهابی به‌ دنبال ارائه چهره‌ای خشن از اسلام و تضعیف دولت‌های مسلمان  منطقه هستند.

قمی، ایران را جزیره ثبات در خاورمیانه دانست و افزود: امروز در کشورهایی مانند سوریه، عراق، افغانستان، مصر و لیبی دو دستگی و تفرقه موجب کشتار مردم بیگانه و تقویت دخالت‌های کشورهای غربی شده اما ایران اسلامی مانند یک کشور قدرتمند از این آسیب‌ها دور مانده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری در پایان تصریح کرد: حمایت مردم از اسلام ناب محمدی در کنار رهبری امام خمینی (ره) و ادامه راه ایشان توسط رهبر معظم انقلاب و جانفشانی شهدا و ایثارگران از علل برقراری امنیت در کشور ماست.