شهرداری ورامین » برگزاری نشست بسیجیان حوزه امام سجاد (ع) با حضور حسین دهقان شهردار ورامین پیرامون مشکلات منطقه کارخانه قند برگزاری نشست بسیجیان حوزه امام سجاد (ع) با حضور حسین دهقان شهردار ورامین پیرامون مشکلات منطقه کارخانه قند – شهرداری ورامین
برگزاری نشست بسیجیان حوزه امام سجاد (ع) با حضور حسین دهقان شهردار ورامین پیرامون مشکلات منطقه کارخانه قند
۰۵ مرداد ۱۳۹۸
نسخه چاپی
برگزاری نشست بسیجیان حوزه امام سجاد (ع) با حضور حسین دهقان شهردار ورامین پیرامون مشکلات منطقه کارخانه قند

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، جلسه ای با حضور حسین دهقان شهردار ورامین و بسیجیان منطقه کارخانه قند برگزار شد. 
در ابتدای این نشست  ، جمعی از بسیجیان حوزه مقاومت امام سجاد (ع) به کمبود مشکلات و شرایط خدمات رسانی در منطقه کارخانه قند و کهریزک بختیاری اشاره کرد. 
زهرا هداوند میرزایی عضو شورای اسلامی شهر ورامین در این نشست ضمن خیر مقدم و تشکر از خدمات شهردار ورامین و همکارانش گفت : شهردار جهادی ورامین با حضور فعال در تمامی عرصه های خدمات شهری، در حوزه های فرهنگی و ارزشی نیز فعال هستند و نمونه آن زحمات ایشان در اجرای برنامه مراسم تشییع پیکر مطهر و یادواره شهید مدافع حرم مهدی ثامنی راد که جا دارد از زحمات جناب دهقان شهردار محترم و معاونین و همکارانش تشکر ویژه کنیم.
در ادامه حسن حبیبی عضو دیگر شورای اسلامی شهر ورامین ضمن تشکر از زحمات شهردار ورامین و تمامی پرسنل شهرداری ورامین گفت : خدمت به مردم بزرگترین کار نیک است و بسیجیان همواره خدمت به مردم را سرلوحه کار خویش قرار داده اند و جز به خدمت و کار خیر برای مردم نمی اندیشند.
در ادامه این جلسه حسین دهقان شهردار ورامین نسز ضمن یاد و خاطره شهیدان شهر ورامین از جمله شهید مهدی ثامنی راد، حیات و شهادت ایشان را مایه خیر و برکت دانست که به مردم خدمت جهادی کرد و در ادامه اظهار داشت: مسئولیت شما بسیجیان حوزه مقاومت شش امام سجاد (ع) به مراتب سنگین تر است چرا که با توجه به بافت جمعیتی و مشکلات در این منطقه بیشتر است ، حوزه ششم امام سجاد (ع) مکان مقدسی است که در سال ۶۲ خیلی از شهدای شهر ورامین از همین حوزه به جبهه های دفاع مقدس اعزام شدند.
وی همچنین بیان داشت: رسالت اصلی بسیج، موضوعات فرهنگی است که باید بیشتر کار شود و از ظرفیت و فرصت ها باید استفاده شود و در مسائل فرهنگی محلات برنامه ریزی کرد. یکی  از مسائلی که آن محله را از آفت های فرهنگی و اجتماعی بیمه می کند، برگزاری مراسم یادواره شهدا در محلات است که نقش مهمی در تاثیر گذاری فرهنگی دارد.
شهردار ورامین در پایان تصریح کرد: کارهای فرهنگی در گروی مشارکت مردمی است که می بایستی به آن توجه کرد که مسائلی نظیر بهداشت محلی نیازمند حضور فعال معتمدین محلات است که می توان مشکلات را حل کرد.

گفتنی است این جلسه در بقعه امامزاده اسماعیل (ع) کهریزک بختیاری برگزار شد و در پایان مشکلات منطقه کارخانه قند و کهریزک بختیاری در دستور کار مدیران شهرداری ورامین قرار گرفت.

 

dav
dav
dav
dav
dav
sdr
mde
dav
mde
sdr
dav
mde
mde
dav
dav