هنر نمایی تیم والیبال شهرداری ورامین در مقابل والیبالیست های فولاد سیرجان
تکواندوکاران شهرداری ورامین پیروز جدال مدعیان قهرمانی شدند
طنین شعار “ مرگ بر آمریکا ” در مراسم راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان با حضور شهردار و پرسنل شهرداری ورامین
اعزام زائران حسینی پرسنل شهرداری ورامین به کربلای معلی
برگزاری نشست شورای اداره روابط عمومی شهرداری ورامین
برگزاری نمایشگاه عکس روایت انقلاب در ورامین در ساختمان شهرداری ورامین
برگزاری نمایشگاه عکس روایت انقلاب در ورامین در ساختمان شهرداری ورامین
۱۹ بهمن ۱۳۹۶
نسخه چاپی
برگزاری نمایشگاه عکس روایت انقلاب در ورامین در ساختمان شهرداری ورامین
نمایشگاه عکس ( روایت انقلاب در ورامین ) در ساختمان شهرداری ورامین برپا شد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین  نمایشگاه عکس روایت انقلاب در ورامین در ساختمان شهرداری ورامین برپا شد.

توسط مرکز ورامین شناسی حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین ، نمایشگاه عکس ( روایت انقلاب در ورامین ) به صورت اسپیس فلکس در ساختمان مرکزی شهرداری ورامین برپا شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین با اظهار این خبر گفت : همزمان با فرارسیدن ایام ا… دهه مبارک فجر ، نمایشگاه عکسی از حضور حماسی مردم  در راهپیمایی ها و برنامه های انقلابی ورامین در سال ۱۳۵۷ برپاشد.
علی عباسی افزود : در این نمایشگاه تعداد یکصد عکس به صورت رنگی و سیاه و سفید از سید رضا احمدی رییس شورای اسلامی شهر ورامین و عباس وزیری از فرهنگیان متعهد ورامین که در سال ۱۳۵۷ عکسبرداری گردیده به نمایش در آمده است.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین تصریح کرد : این نمایشگاه تا پایان ایام ا… دهه مبارک فجر دایر بوده و علاقمندان میتوانند جهت بازدید از نمایشگاه مذکور همه روزه در ایام و ساعات اداری به طبقه همکف ساختمان مرکزی شهرداری ورامین مراجعه نمایند.
وی در پایان گفت : در فصل گذشته نیز نمایشگاه عکسی به صورت اسپیس فلکس با موضوع جاذبه های گردشگری دشت ورامین در ساختمان مرکزی شهرداری برپا گردید که مورد استقبال گسترده ارباب رجوعان و علاقمندان به تاریخ و فرهنگ ورامین قرار گرفت