تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر از سوی فرماندهی سپاه ورامین
مزین شدن شهر ورامین به فرهنگ استکبار ستیزی توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در آستانه سالروز حماسه تاریخی ۱۳ آبان
برگزاری مراسم با شکوه ۱۳ آبان با حضور استاندار تهران ، مدیران ارشد شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین
پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
در بزرگترین کنفرانس ملی بازاریابی ، فروش و کارآفرینی صورت پذیرفت ؛ اعلام آمادگی مهندس علی حیدریان شهردار ورامین در خصوص مشارکت با سرمایه گذاران در دیار ۱۵ خرداد+تصاویر
در بزرگترین کنفرانس ملی بازاریابی ، فروش و کارآفرینی صورت پذیرفت ؛ اعلام آمادگی مهندس علی حیدریان شهردار ورامین در خصوص مشارکت با سرمایه گذاران در دیار ۱۵ خرداد+تصاویر
۰۶ شهریور ۱۳۹۵
نسخه چاپی
در بزرگترین کنفرانس ملی بازاریابی ، فروش و کارآفرینی صورت پذیرفت ؛ اعلام آمادگی مهندس علی حیدریان شهردار ورامین در خصوص مشارکت با سرمایه گذاران در دیار ۱۵ خرداد+تصاویر
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، به همت شهرداری و فرمانداری شهرستان و همچنین باشگاه مدیران موفق ، بزرگترین کنفرانس ملی بازاریابی ، فروش و کارآفرینی در روز پنج شنبه مورخ چهارم شهریور ماه 1395 در برج میلاد تهران برگزار شد .

برپایه این گزارش در این کنفرانس که با هدف ارائه دانش تخصصی همراه با روش های عملیاتی در حوزه برندسازی، خلق سازمان های پویا و خلاق ، بهره مندی از فضای تجارت الکترونیک و ایجاد بستری مناسب برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف کاری برگزار شد ؛ پروفسور عبدالحمید ابراهیمی پدر علم بازاریابی کشور، بهروز فروتن بنیانگذار برند بهروز، پروفسور مسعود حیدری پدر علم اصول و فنون مذاکره ایران ، دکتر مارال اسکندری کارشناس ارشد معاونت بین الملل بانک شهر ، علی پاکزادیان مقدم موسس و مدیر عامل باشگاه مدیران موفق ، وحید حاجی زاده، مولف کتاب قانون کار به ایراد سخن و تشریح رموز موفقیت خود در زمینه های بازاریابی ، فروش و کارآفرینی پرداختند .

مهندس علی حیدریان شهردار ورامین در طی سخنرانی این کنفرانس ضمن تشکر از عوامل برگزاری کنفرانس ، گفت : با تجربه ۱۶ ساله در کسوت شهردار شهرهای مختلف ، اعتقاد راسخ دارم که شهر ورامین به علت نزدیکی به پایتخت کشور و داشتن زمین های مستعد کشاورزی و همچنین جمعیت فراوان ، پتاسیل بیشتری برای سرمایه گذاری نسبت به دیگر شهرستان های استان تهران دارد .

وی افزود : به سرمایه گذاران در حوزه مسکن پیشنهاد می کنم در ورامین می توانند با هزینه کمتر زمین تهیه کنند ، جواز کار دریافت نمایند و حتی سود بیشتری عایدشان شود.

مهندس حیدریان بابیان اینکه مجموعه شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین مزایای فراوانی از جمله اعطای زمین و جواز رایگان و تسهیل امور اداری را برای سرمایه گذاران عزیز در نظر گرفته است ،  ادامه داد : پیشنهاد ساخت مجتمع تفریحی پارک آبی را برای سرمایه گذاران محترم دارم و با اطمینان می گویم با استقبال خوبی از جانب مردم شهرستانهای ورامین، قرچک ، پیشوا و پاکدشت روبرو خواهد شد .

وی تصریح کرد : در بحث پسماند و بازیافت پیشنهاداتی از جانب یک شرکت کانادایی داریم و البته پذیرای پیشنهادات دیگر نیز هستیم تا به بهترین آنها پاسخ مثبت دهیم.

شهردار ورامین تاکید نمود : ما در ورامین خیابان شهداء که اصلی ترین خیابان تجاری ما بوده و واحدهای تجاری آن حدودا متری ۱۰۰ میلیون تومان معامله می شود را داریم و شورای اسلامی شهر ورامین برای هر متر عقب نشینی ، ۹ متر امتیاز تجاری در نظر گرفته است .

مهندس حیدریان خاطرنشان کرد : در نظر داریم در محله پشت مسجد جامع شهر ، طرحی مانند میدان نقش جهان اصفهان را اجرا کنیم که در این حوزه معاونت شهرداری با سرمایه گذاران در حال مذاکره می باشند .

وی در خصوص پتانسیل های سرمایه گذاری ورزشی در ورامین گفت : اسپانسری مالی و تبلیغات برای تیم تکواندو شهرداری ورامین که حائز رتبه قهرمانی در آسیا و کشور شده و همچنین تیم والیبال متین که قهرمانی آسیا و لیگ ایران و پنجمی جهان را یدک می کشد ، سود قابل توجهی را بهمراه خواهد داشت .

محمد رضا یوسفی، فرماندار شهرستان ورامین در این کنفرانس اظهار داشت : ورامین ۸۴ هزار هکتار زمین مستعد کشاورزی دارد که کشاورز ورامینی از هر هکتار ۱۱ تن محصول برداشت می کند که متوسط کشور ۲٫۲۰۰ تن می باشد .

وی ادامه داد : دامدار ورامینی ۱۰۷ هزار تن شیر تولید کرده و در دشت ورامین ۳۵۰ هزار تن صیفی جات تولید می کنیم .

یوسفی خاطرنشان کرد : من از اهالی علم و سرمایه گذاران دعوت میکنم بازارها و تکنولوژی های مختلف را ببینید و بومی کنید . راه ارتباطی انتقال این صیفی جات از ورامین به قلب مسکو باز است . ما در منطقه گیاهان گلخانه ای زیادی داریم که قابلیت صادر شدن را دارد .

فرماندار شهرستان ورامین تاکید کرد : امور اداری را به جهت سرمایه گذاری حداکثری و شایسته در شهر ورامین تسهیل خواهیم ساخت .

1 2  99 999 9999 99999 999999999