۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » گزارش خبری » وسط » ویژه ها
  • شناسه : 12717
  • ۰۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
  • 21 بازدید
  • ارسال توسط :

بمناسبت هفته دفاع مقدس مراسم تجلیل از جانبازان شهرداری ورامین صبح سه شنبه برگزار شد.

بمناسبت هفته دفاع مقدس مراسم تجلیل از جانبازان شهرداری ورامین صبح سه شنبه برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ، مراسم تجلیل از جانبازان شهرداری ورامین صبح سه شنبه برگزار شد.

این مراسم با قرائت زیارت عاشورا آغاز و سپس فرمانده سپاه ورامین  جناب سرگرد تاجیک در مراسم هفته دفاع مقدس و تجلیل شهرداری ورامین  از جانبازان ضمن تسلیت به خاطر حادثه تلخ  تروریستی اهواز و شهادت هموطنان گفت: ما باید در هفته دفاع مقدس  یاد آور این باشیم که راه شهدا را ادامه دهیم و هدف شهدا را بشناسیم .

وی افزود: راه شهدا و هدف شهدا خدمت به مردم بود و ایثارگری برای همه بود امروزه ما مسئولین باید بدانیم که رضایت مردم  همان راه شهدا و هدف شهدا می باشد و خدای ناکرده برعکس این مسئله خیانت به شهدا و نارضایتی مردم را در بر دارد .

فرمانده سپاه  همچنین  از شهردار ورامین بخاطر تدارک اینچنین برنامه هایی قدر دانی نمودند و اظهار داشتند شهر دار ورامین هم بسیجی می باشد وهم روحیه جهادی دارند و همین خصوصیات است که  رضایت خداوند متعال و وشهدا را در بر دارد.

جناب سرگرد تاجیک  ضمن تجلیل از فداکاری ها و پایمردی های مدافعان حرم و مرزبانان افزود: امروزه جانبازان میهن اسلامی در هر نقطه ای که حضور دارند منشا خیر و برکت هستند و بدون هیچ چشم داشتی بسیجی وار به خدمت مشغول هستند، هر چند این عزیزان با خدا معامله کرده اند لیکن وظیفه ما است که خدمات این عزیزان را ارج نهیم‌.

شایان ذکر است در پایان این مراسم از جانبازان و خانواه های شهدا در شهرداری تجلیل شد و از حاضرین در مراسم پذیرایی به عمل آمد .

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*