شهرداری ورامین » به مناسبت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س) و به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ورامین به مناسبت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س) و به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ورامین – شهرداری ورامین
به مناسبت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س) و به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ورامین
۱۶ آذر ۱۴۰۱
نسخه چاپی
به مناسبت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س) و به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ورامین

:

به گزارش روابط عمومی شهرداری ورامین، علیرضا مومنی شهردار ورامین در گفتگو با خبرنگاران در خصوص ویژه برنامه سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری ورامین همزمان با ایام فاطمیه اظهارداشت:شهرداری ورامین امسال و مناسبت ایام سوگواری حضرت فاطمه(س) و دهه فاطمیه نمایشگاه نمادین سوگواره کوچه های بنی هاشم در ورامین را برپا می کند.

وی تصریح کرد: فاطمیه همواره خط مقدم شیعه بوده است و به خود میبالیم که با برپایی چنین مراسمی فضای شهر ورامین بار دیگر رنگ و بوی فاطمی به خود می گیرد.

شهردار ورامین خاطرنشان کرد: این برنامه، برنامه ای ترکیبی بوده و مرثیه سرایی،اجرای نمایش و تئاتر، روایت گری(در موضوعات، مباهله، فاطمیه، واقع غدیر خم و…)،مهدویت در آن گنجانده شده است.

مومنی بیان داشت:این نمایشگاه روز چهارشنبه ۱۶ آذرماه افتتاح و به مدت بیست روز ادامه خواهد داشت و مکان آن در خیابان شهداء مقابل پمپ بنزین قراردارد و بازدید برای عموم آزاد است.

شهردار ورامین در پایان گفت: با هماهنگی سازمان فرهنگی،اجتماعی و اداره آموزش و پرورش،دانش آموزان هم به طور ویژه از این سوگواره بازدید خواهند داشت و امیدواریم در مجموع بتوانیم گامی موثر در راستای اعتلای فرهنگ ناب اسلامی برداریم.