برگزاری نشست صمیمانه فرمانده بسیج ادارات با بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین
اجرای عملیات لکه گیری آسفالت در بلوارهای امام رضا (ع) و الغدیر
(( آگهي تجدید مناقصه عمومي ))
طرح بهداشت محله ای در تمام نواحی چهارگانه شهرداری ورامین انجام می شود
اجرای عملیات لگه گیری آسفالت معابر عمومی شهر توسط شهرداری ورامین شتاب بیشتری به خود گرفت
تاکسی داران خط ورامین-شوش ، مشکلات خود را با ریاست شورای اسلامی شهر ورامین مطرح نمودند .
تاکسی داران خط ورامین-شوش ، مشکلات خود را با ریاست شورای اسلامی شهر ورامین مطرح نمودند .
۱۶ شهریور ۱۳۹۵
نسخه چاپی
تاکسی داران خط ورامین-شوش ، مشکلات خود را با ریاست شورای اسلامی شهر ورامین مطرح نمودند .
روز یکشنبه مورخ چهاردهم شهریور ماه 1395 ، سرپرست و تعدادی از تاکسی داران زحمتکش خط ورامین شوش با حضور در شورای اسلامی شهر ، مشکلات اخیر خود را با سیدرضا احمدی رئیس شورا در میان گذاشتند .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، در این دیدار صمیمانه کریمی نماینده خط ورامین-شوش گفت : از ابتدای دی ماه سال گذشته تاکنون ، اعمال طرح زوج و فرد در محدوده پل بعثت تا میدان شوش در تهران باعث شده تا تاکسی‌داران ورامینی این مسیر باالاجبار به صورت یکروز درمیان به شهروندان عزیز خدمترسانی کنند و عملا از کسب درآمد نیمی از ماه محروم باشند .

وی افزود : علیرغم پیگیری های مختلف از طریق نهادهای مختلف شهرستان از جمله مهندس حیدریان شهردار محترم ، دکتر نقوی نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی شهر ، محمد وصال پور رئیس شورای اسلامی شهرستان و همچنین نامه نگاری با سازمان تاکسی رانی و حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ، قبوض جریمه برخی رانندگان همچنان با مبالغ بالای ۸۰۰هزار تومان صادر شده و مشکلات معیشتی این قشر زحمتکش روز به روز بیشتر شده است .

کریمی خاطرنشان کرد : ۷۰ راننده زحمتکش مسیر ورامین-شوش و خانواده های عزیز آنها ، چشم به درآمد این شغل شریف دوخته و پافشاری غیرمعقول مسئولین سازمان تاکسیرانی و حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران بر انتقال رانندگان این مسیر به خط ورامین- شهرری ،در طول این هشت ماه مشکلات فراوان مالی را برای آنها به وجود آورده است .

وی ضمن خواهش از سید رضا احمدی رئیس شورای اسلامی شهر مبنی بر عدم انتقال رانندگان این خط به خط ورامین-مترو شهرری ، تاکید کرد : در حال حاضر نیز رانندگان شخصی در مسیر ورامین-شوش در غیاب تاکسی ها جولان داده و مردمی که مجبور به تردد روزانه در این مسیر هستند دچار دلهره ها و دغدغه های فراوانی از جمله عدم امنیت در طول مسیر و ایجاد جرم های احتمالی رانندگان شخصی شده اند .

کریمی ادامه داد : اگر ما مردم را دعوت به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی می کنیم ، باید به مشکلات تاکسی داران نیز رسیدگی کنیم نه اینکه در عمل باعث سوق دادن آنها به سمت استفاده از وسایل شخصی شویم .

وی تصریح نمود : قرار شد جریمه های تاکسی داران این خط توسط پلیس راهور حذف شود که نه تنها این اتفاق نیفتاده ، بلکه برخی تاکسی ها که گاها جریمه های هنگفتی مانند ۱۸۰۰۰۰۰تومان را متحمل شده اند ، توقیف شده و رانندگان عزیز مجبور به اخذ وام پربهره جهت ترخیص تاکسی خود شده اند .

کریمی تاکید کرد : انقلاب اسلامی مدیون قیام ۱۵ خرداد مردم ورامین است و مردم این دیار در دفع فتنه ۸۸ حضور پررنگی داشتند ، پس پیگیری مشکلات تردد شهروندان گرامی به پایتخت باید با جدیتی بیشتری پیگیری شود .

شایان ذکر است در این دیدار ، سیدرضا احمدی رئیس شورای اسلامی شهر  ضمن دلجویی از تاکسی داران خط ورامین-شوش ، قول مساعدت به جهت پیگیری هر چه سریعتر مشکلات موجود از طریق شورای سازمان تاکسیرانی ، شورای شهر و شهرستان و همچنین دیگر مسئولین شهرستان و استان داده و ابراز امیدواری کرد تا دغدغه های این قشر زحمتکش برطرف شود .