برگزاری نشست صمیمانه فرمانده بسیج ادارات با بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین
اجرای عملیات لکه گیری آسفالت در بلوارهای امام رضا (ع) و الغدیر
(( آگهي تجدید مناقصه عمومي ))
طرح بهداشت محله ای در تمام نواحی چهارگانه شهرداری ورامین انجام می شود
اجرای عملیات لگه گیری آسفالت معابر عمومی شهر توسط شهرداری ورامین شتاب بیشتری به خود گرفت
تا ساعتی دیگر ؛ جشن بزرگ باران کرامت در ورامین آغاز خواهد شد
تا ساعتی دیگر ؛ جشن بزرگ باران کرامت در ورامین آغاز خواهد شد
۱۸ خرداد ۱۳۹۶
نسخه چاپی
تا ساعتی دیگر ؛ جشن بزرگ باران کرامت در ورامین آغاز خواهد شد
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین گفت: جشن بزرگ باران کرامت در پارک آزادگان ورامین برگزار خواهد شد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین، علی عباسی اظهار کرد: همزمان با ایام عید میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) و ماه میهمانی خدا، جشن بزرگ باران کرامت طی امروز و فردا از ساعت ۱۹ در پارک بزرگ آزادگان برگزار شده و برنامه های متنوعی اجرا خواهد شد.
وی افزود: در این جشن معنوی، پس از اقامه نماز جماعت و ضیافت افطاری، برنامه کرسی تلاوت قرآن با حضور قاریان ممتاز شهرستان برپا می شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین بیان کرد: برپایی غرفه بازی کودکان، برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و ورزشی و اهدای جوایز و همچنین نورافشانی از دیگر برنامه های این جشن خواهد بود.
وی ادامه داد: در برنامه های امروز و فردا، هنرمندان صدا و سیما نیز دعوت شده و در حضور شهروندان عزیز به اجرای برنامه می پردازند.
عباسی خاطرنشان کرد: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین از کلیه شهروندان عزیز ورامینی دعوت می کند تا با اعضای خانواده خود در این جشن بزرگ حضور یافته و امیدواریم بتوانیم انتظارات دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت( ع) را با مدد از حضرت امام حسن مجتبی(ع) که معروف به کریم اهل بیت هستند، برآورده کنیم.