شهرداری ورامین » تا ساعتی دیگر ؛ جشن بزرگ باران کرامت در ورامین آغاز خواهد شد تا ساعتی دیگر ؛ جشن بزرگ باران کرامت در ورامین آغاز خواهد شد – شهرداری ورامین
تا ساعتی دیگر ؛ جشن بزرگ باران کرامت در ورامین آغاز خواهد شد
۱۸ خرداد ۱۳۹۶
نسخه چاپی
تا ساعتی دیگر ؛ جشن بزرگ باران کرامت در ورامین آغاز خواهد شد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین، علی عباسی اظهار کرد: همزمان با ایام عید میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) و ماه میهمانی خدا، جشن بزرگ باران کرامت طی امروز و فردا از ساعت ۱۹ در پارک بزرگ آزادگان برگزار شده و برنامه های متنوعی اجرا خواهد شد.
وی افزود: در این جشن معنوی، پس از اقامه نماز جماعت و ضیافت افطاری، برنامه کرسی تلاوت قرآن با حضور قاریان ممتاز شهرستان برپا می شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین بیان کرد: برپایی غرفه بازی کودکان، برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و ورزشی و اهدای جوایز و همچنین نورافشانی از دیگر برنامه های این جشن خواهد بود.
وی ادامه داد: در برنامه های امروز و فردا، هنرمندان صدا و سیما نیز دعوت شده و در حضور شهروندان عزیز به اجرای برنامه می پردازند.
عباسی خاطرنشان کرد: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین از کلیه شهروندان عزیز ورامینی دعوت می کند تا با اعضای خانواده خود در این جشن بزرگ حضور یافته و امیدواریم بتوانیم انتظارات دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت( ع) را با مدد از حضرت امام حسن مجتبی(ع) که معروف به کریم اهل بیت هستند، برآورده کنیم.