محمد صمدی سرپرستی حوزه مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات ساختمانی شهری شهرداری ورامین را به عهده گرفت
خسرو زواره سکاندار معاونت اداری و مالی شهرداری ورامین شد
پیام شهردار ورامین به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر
حضور گسترده کارکنان شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین در راهپیمایی روز جهانی قدس
برگزاری نشست هم اندیشی ستاد بحران شهرداری ورامین با مدیران ارشد خدمات شهری
تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری ورامین دغدغه شبانه روزی شهردار و اعضای شورا است
تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری ورامین دغدغه شبانه روزی شهردار و اعضای شورا است
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
نسخه چاپی
تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری ورامین دغدغه شبانه روزی شهردار و اعضای شورا است
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، علیرضا مومنی شهردار ورامین به اتفاق محمد وصال پور رئیس شورای اسلامی شهر ورامین و جمعی از مدیران ارشد شهری از کارگران نمونه شهرداری ورامین به مناسبت یازدهم اردیبهشت روز جهانی کارگر تقدیر و تشکر به عمل آوردند. در این نشست شهردار ورامین گفت: تبدیل وضعیت نیروهای … ادامه خواندن تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری ورامین دغدغه شبانه روزی شهردار و اعضای شورا است

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، علیرضا مومنی شهردار ورامین به اتفاق محمد وصال پور رئیس شورای اسلامی شهر ورامین و جمعی از مدیران ارشد شهری از کارگران نمونه شهرداری ورامین به مناسبت یازدهم اردیبهشت روز جهانی کارگر تقدیر و تشکر به عمل آوردند. در این نشست شهردار ورامین گفت: تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری ورامین دغدغه شبانه روزی بنده است و تلاش خواهم کرد همواره مدافع حقوق کارگران شهرداری ورامین باشم.

در ادامه محمد وصال پور رئیس شورای اسلامی شهر ورامین گفت: تلاش شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین بر این است تا همه کارگران شهرداری ورامین طبق قانون تبدیل وضعیت شوند و همواره خود را مدافع حقوق کارگران می دانیم.