محمد صمدی سرپرستی حوزه مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات ساختمانی شهری شهرداری ورامین را به عهده گرفت
خسرو زواره سکاندار معاونت اداری و مالی شهرداری ورامین شد
پیام شهردار ورامین به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر
حضور گسترده کارکنان شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین در راهپیمایی روز جهانی قدس
برگزاری نشست هم اندیشی ستاد بحران شهرداری ورامین با مدیران ارشد خدمات شهری
تجلیل مهندس علی حیدریان شهردار ورامین از اولین دختر فایتر ایرانی+ گزارش تصویری
تجلیل مهندس علی حیدریان شهردار ورامین از اولین دختر فایتر ایرانی+ گزارش تصویری
۲۹ فروردین ۱۳۹۶
نسخه چاپی
تجلیل مهندس علی حیدریان شهردار ورامین از اولین دختر فایتر ایرانی+ گزارش تصویری
معصومه هداوند شهروند ورامینی، قهرمان مسابقات حرفه ای تایلند که به عنوان اولین دختر ایرانی فایتر ایرانی موفق به دریافت مدرک جهانی موی تای شده با حضور در دفتر مهندس علی حیدریان شهردار ورامین، از زحمات وی قدردانی کرد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین، مهندس علی حیدریان در این دیدار که پدر و مادر معصومه هداوند، سید رضا احمدی رئیس شورای اسلامی شهر و اعضای شورا و جمعی از مسئولین شهرداری نیز حضور داشتند، خطاب به هداوند اظهار داشت: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین، کسب این مقام شایسته را به شما و خانواده محترم و شهروندان عزیز تبریک عرض نموده و آرزوی درخشش شما در عرصه های ملی و جهانی را دارد.

وی افزود: شما نه تنها افتخار ورامین و شهرستان، بلکه باعث افتخار نظام جمهوری اسلامی شده اید.

مهندس حیدریان ادامه داد: شاهد پیگیری های مادر و پدر شما جهت کسب موفقیت شما بوده و وظیفه خود می دانیم که از والدین شما تشکر کنیم و خوشحالیم افرادی در سطح شهرستان ورامین هستند که با برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی در صحنه های بین المللی، درخشیده و حتی مقام قهرمانی کسب می کنند.

وی اذعان داشت: تمام تلاش خود را جهت تقدیر شایسته مادی و معنوی از شما کرده و امیدواریم به عنوان یه حامی و اسپانسر در مسابقات آینده یار و یاور شما باشیم.

معصومه هداوند نیز در این دیدار ضمن اهدای لوح و کاپ قهرمانی خود به مهندس حیدریان  و تشکر از حمایتهای وی و مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر، ابراز خوشحالی کرد که توانسته دل مردم عزیز را شاد کند.

وی گفت: خداوند منان را شاکرم و از پدر و مادرم نیز جهت کمک به طی مسیر قهرمانی تشکر می کنم.

اولین دختر فایت ایرانی اذعان داشت: از ۴ سال پیش برای رسیدن به این مقام تلاش کرده و از مربیان دلسوزم به جهت حمایتهای فراوان این سالیان تشکر می کنم.

هداوند افزود: من در این شهر به دنیا آمده و علاقه شدیدی به زادگاه خود داشته و امیدواریم بتوانم باز هم در عرصه های ملی و جهانی، رتبه های ممتاز را کسب و پرچم ایران عزیز را به اهتزاز درآورم.

در ادامه این مراسم سید رضا احمدی ریاست، زهرا هداوند میرزایی، اکرم تاجیک و شقایق میرزایی از اعضای شورای اسلامی شهر ورامین از معصومه هداوند به جهت کسب مقام قهرمانی جهان، تقدیر نمودند.

شایان ذکر است مهندس علی حیدریان در پایان این مراسم و پس از عکس یادگاری با جمع حاضر، مدال و کاپ قهرمانی اهدایی معصومه هداوند را به وی بازگرداند و برای وی آرزوی موفقیت در تمام امور زندگی، علی الخصوص درخشش در مسابقات آتی را نمود.