پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
تسریع در احداث پل امام رضا(ع) هدف شهرداری ورامین است
تسریع در احداث پل امام رضا(ع) هدف شهرداری ورامین است
۱۰ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
تسریع در احداث پل امام رضا(ع) هدف شهرداری ورامین است
مهندس علی حیدریان شهردار ورامین با اشاره به آخرین وضعیت پل امام رضا(ع) اظهار داشت: پل امام رضا(ع) یکی از مهم ترین طرح ها و پروژه های شهری ورامین است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، وی با تأکید بر پیگیری مدیریت شهری برای تسریع در احداث پل امام رضا(ع) ورامین افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین تلاش دارد تا این پروژه هر چه سریع تر به نتیجه برسد.

مهندس حیدریان با اشاره به ایجاد ترافیک در برخی ساعات شبانه روز در محل احداث پل امام رضا(ع) ادامه داد: امیدواریم با تسریع در اجرای این پروژه، مشکل موجود را برطرف کنیم.

بازدید فرماندار جدید ورامین از پروژه پل امام رضا(ع)

وی با اشاره به بازدید فرماندار ورامین از پروژه در حال احداث امام رضا(ع) بیان داشت: فرماندار ورامین به دعوت شهرداری از محل احداث پل امام رضا(ع) بازدید به عمل آورد.

شهردار ورامین افزود: فرماندار ورامین از مشاهده ترافیک در محل احداث پل امام رضا(ع) متأثر شد و دستور پیگیری و تسریع در اجرای این پروژه را صادر کرد.

حیدریان با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده از سوی شهرداری و فرمانداری ورامین برای تسریع در احداث این پروژه مهم شهری بیان داشت: مقرر شد تا مدیر پروژه پل امام رضا(ع) ضمن دیدار با فرماندار ورامین، گزارشی از وضعیت موجود ارائه کند.

تلاش برای افتتاح یک لاین پروژه پل امام رضا(ع) همزمان با هفته دولت

شهردار ورامین با تأکید بر ضرورت تعامل با شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران برای تسریع در احداث پروژه مذکور افزود: همچنین مقرر شد تا با هماهنگی فرمانداری ورامین و پیگیری شهرداری، مدیر کل راه آهن به شهرستان سفر کرده و از نزدیک وضعیت موجود را مشاهده کند.

وی با اشاره به این نکته که مسئولان ورامین عزم خود را برای تسریع در اجرای این پروژه جزم کرده اند، متذکر شد: با عزمی که در میان مسئولان و مدیران وجود دارد، امیدواریم شاهد افتتاح یک لاین از پل امام رضا(ع) در آینده نزدیک باشیم.

حیدریان با تأکید بر این نکته که امیدواریم در هفته دولت خبرهای خوشی را به مردم ورامین بدهیم، متذکر شد:  تلاش مجموعه فرمانداری شهرستان ورامین و پیگیری های شهرداری آن است که یکی از لاین های این پروژه که هم اکنون عملیات عمرانی در آن اجرایی شده، همزمان با هفته دولت به نتیجه برسد تا هر چه سریع تر عملیات عمرانی در لاین دیگر نیز آغاز گردد.

به هر ترتیب تکمیل و راه اندازی پل امام رضا(ع) به عنوان یک مطالبه جدی از سوی مردم و شهروندان مطرح است و باید منتظر ماند و دید که این پروژه چه زمانی به ایستگاه نهایی می رسد.