پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
تعریض محوطه پیرامونی میدان امام خمینی(ره)موجب رضایتمندی مردم است
تعریض محوطه پیرامونی میدان امام خمینی(ره)موجب رضایتمندی مردم است
۳۰ تیر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
تعریض محوطه پیرامونی میدان امام خمینی(ره)موجب رضایتمندی مردم است
شهردار ورامین گفت: تعریض محوطه پیرامونی میدان امام خمینی(ره) ورامین با رضایتمندی شهروندان همراه شده است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، محمدرضا یوسفی فرماندار جدید ورامین ظهر سه شنبه به همراه مهندس علی حیدریان شهردار و جمعی مدیران شهردار از پروژه تعریض محوطه پیرامونی میدان امام خمینی(ره) بازدید به عمل آورد.

فرماندار جدید ورامین، توسعه خدمت رسانی در حوزه شهری را مهم ارزیابی کرد و از مسئولان شهرداری خواست تا با برنامه ریزی ویژه، زمینه گسترش رضایتمندی شهروندان را فراهم آورند.

یوسفی در این بازدید از آمادگی نهادها و ارگان های اجرایی شهرستان ورامین برای همکاری با شهرداری به منظور توسعه و آبادانی هر چه بیشتر منطقه خبر داد.

مهندس علی حیدریان شهردار ورامین نیز در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تعریض محوطه پیرامونی میدان امام خمینی(ره) طی ماه های اخیر در دو نقطه آغاز و با رضایتمندی شهروندان همراه شد.

وی افزود: با توجه به اعلام رضایت شهروندان ورامینی، محوطه دیگری از این میدان، واقع در مقابل برج علاءالدوله در حال بهسازی است که قدم موثری برای تسهیل در عبور و مرور شهروندان خواهد بود.

مهندس حیدریان ادامه داد: برنامه ریزی لازم برای ساماندهی و کاهش مشکلات بهداشتی مراکز فروش مرغ در میدان امام(ره) نیز در حال انجام است.