شهرداری ورامین » تقدیرشهردار ورامین ازمجاهدت‌های قوای امنیتی و شهدای مدافعان حرم در جشن باران کرامت تقدیرشهردار ورامین ازمجاهدت‌های قوای امنیتی و شهدای مدافعان حرم در جشن باران کرامت – شهرداری ورامین
تقدیرشهردار ورامین ازمجاهدت‌های قوای امنیتی و شهدای مدافعان حرم در جشن باران کرامت
۲۰ خرداد ۱۳۹۶
نسخه چاپی
تقدیرشهردار ورامین ازمجاهدت‌های قوای امنیتی و شهدای مدافعان حرم در جشن باران کرامت

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهرورامین، علی حیدریان در جمع مردم حاضر در جشن باران کرامت اظهار کرد: فرارسیدن  میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) را تبریک عرض نموده و امیدواریم با نظر لطف این امام همام، جزو روزه داران واقعی ماه مبارک رمضان باشیم.

حیدریان با اشاره به حادثه تروریستی دیروز در تهران گفت: زحمات نیروهای انتظامی و امنیتی کشورمان باعث شده ما امن ترین کشور جهان باشیم و به لطف الهی از این به بعد نیز همین روال ادامه پیدا خواهد کرد.

شهردار ورامین افزود: با تلاش‌های نیروهای جان بر کف امنیتی، تحرکات تروریستی دشمنان در نطفه خفه شده و الان همه ما بیشتر قدردان تلاش‌های نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی خواهیم بود.

حیدریان تصریح کرد: کار بزرگ سربازان گمنام امام زمان(عج) و همچنین جهاد مخلصانه مدافعان حرم اهل بیت(ع) که در شرایط سختی مشغول مقابله با گروه‌های تکفیری هستند را  بیش از گذشته ستایش می‌کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به استقبال مردمی از محیط پارک بزرگ آزادگان ورامین در طول ایام هفته، دستورات لازم به مسؤول پارک در خصوص بهبود وضعیت فضای سبز، سرویس بهداشتی و تجهیزات ورزشی و تفریحی صادر شده است.

شایان ذکر است:در این جشن برنامه های متنوعی از جمله سخنرانی حجت الاسلام فاطمی منش از سخنرانان برجسته کشور ، اجرای سرود توسط خواننده بومی، مداحی و تلاوت قرآن و همچنین مسابقات فرهنگی برگزار