حسین دهقان شهردار ورامین از ارتقاء درجه شهرداری ورامین خبر داد
نشست شهردار ورامین با سرمایه گذار بخش خصوصی درباره مشارکت در احداث کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در شهر ورامین
روشنایی و زیباسازی پروژه های خدماتی عمرانی در شهر ورامین
قاسمی معاون خدمات شهری از چاپ بنر در ابعاد ۳×۲ خبر داد
بازدید شهردار ورامین از روند احداث مجهزترین و جدیدترین شهربازی جنوب شرق استان تهران در ورامین
تقدیر امام جمعه خیرآباد از شهردار ورامین
تقدیر امام جمعه خیرآباد از شهردار ورامین
۲۸ آذر ۱۳۹۴
نسخه چاپی
تقدیر امام جمعه خیرآباد از شهردار ورامین
صبح امروز شنبه مورخ 28آذرماه1394 حجه الاسلام والمسلمین دکتر جواد طاهری امام جمعه خیرآباد ورامین به همراه هیات همراه با مهندس علی حیدریان دیدار و گفتگو نمودند .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، این دیدار که در دفتر مهندس حیدریان در شهرداری مرکز برگزار شد حجه الاسلام والمسلمین دکتر طاهری ضمن تشکر از عملکرد خوب مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین در خصوص برپایی موکب احباب الرضا(ع) در ایام اربعین حسینی و خدمت رسانی به زوار پیاده حضرت اباعبدالله الحسین(ع) تاکید داشتند مراسم اربعین امسال پرشورتر از سال های گذشته برگزار شده و عاشقان حسینی به احیای سنت عزاداری پیاده اشاره نمودند .

در ادامه این دیدار امام جمعه خیرآباد به بیان مشکلات شهروندان منطقه خیرآباد نیز پرداختند .

برپایه این گزارش مهندس علی حیدریان در این دیدار ضمن تشکر از حضور حجه الاسلام والمسلمین دکتر طاهری و هیات همراه در شهرداری به ارائه گزارش از عملکرد مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین در موکب احباب الرضا(ع) پرداخته و برای بررسی و اقدامات اجرایی جهت رفع مشکلات شهروندان منطقه خیرآباد ، قول مساعد داده و ابرازامیدواری نمودند و افزودند: ان شاءالله با همکاری شهروندان گرامی و مدیران شهرداری ورامین شاهد رشد و توسعه ی بیش از پیش منطقه خیرآباد ورامین باشیم.

شایان ذکر است در پایان این دیدار حجه الاسلام والمسلمین دکتر طاهری لوح سپاسی جهت قدردانی از زحمات مهندس علی حیدریان در برپایی موکب احباب الرضا(ع) به وی اعطا نمود .

IMG_7168 IMG_7177 IMG_7188 IMG_7191 IMG_7199 IMG_7202 IMG_7206 IMG_7212 IMG_7221لوح تقدیر امام جمعه خیرآباد به مهندس حیدریان 1394