بازدید سرزده و میدانی شهردار ورامین از خط اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب – ورامین
دیدار صمیمانه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین با مقام عالی قضایی
پاسخگویی شهردار ورامین در سامانه سامد
سه شنبه های پاسخگویی شهردار ورامین
عملیات آسفالت ریزی و بهسازی در مناطق باغ صالح و منطقه سیلو توسط شهرداری ورامین انجام گردید.
تقدیر فرمانده سپاه پاسداران ناحیه ورامین از مهندس علی حیدریان شهردار
تقدیر فرمانده سپاه پاسداران ناحیه ورامین از مهندس علی حیدریان شهردار
۱۶ آذر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
تقدیر فرمانده سپاه پاسداران ناحیه ورامین از مهندس علی حیدریان شهردار
سرهنگ داوود اصغری با اهدای لوح سپاس از مهندس علی حیدریان شهردار ورامین به جهت همکاری در اجرای ویژه برنامه های هفته بسیج شهرستان ورامین قدردانی نمود .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، در متن این لوح سپاس در خصوص همکاری های شایسته شهرداری جهت برگزاری ویژه برنامه های هفته بسیج آمده است :

“برادر بسیجی ؛ جناب آقای مهندس علی حیدریان ؛ به پاس قدردانی از تلاش های جنابعالی در راستای تحقق ارتش ده ها میلیونی و توسعه بسیج و تفکر بسیجی و همچنین فراهم نمودن امکانات لازم جهت همکاری شما در هفته بسیج و روز ۵ آذر ماه ، این لوح سپاس به شما تقدیم می گردد .

همچنین در بخش دیگری از لوح آمده است : ” توفیق خدمت به ایران اسلامی و تلاش مضاعف در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) برای جنابعالی آرزومندم .

شایان ذکر است شهرداری ورامین بیش از ۸۴۱ بسیجی را در خود جای داده ، و بالاترین تعداد بسیجی فعال را در بین ادارات شهرستان دارد .

همچنین به تاکید مهندس علی حیدریان شهردار برنامه های مختلف دینی، مذهبی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در طول سال برای بسیجیان و کارکنان شهرداری ورامین به منظور تعمیق ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی برگزار می شود که در سال جاری نیز تاکنون برنامه هایی نظیر “ویژه برنامه های هفته بسیج ، حضور بسیجیان شهرداری در برپایی۵۲ شب ایستگاه صلواتی ماه محرم و صفر ، حضور بسیجیان شهرداری در موکب احباب الرضا(ع) و پذیرایی روزانه از ۲۰۰۰ زائر پیاده اربعین امام حسین(ع)، برگزاری مراسم زیارت پرفیض عاشورا به صورت هفتگی در شهرداری مرکز ، مناطق ، نواحی و سازمانهای وابسته شهرداری” اجرایی شده است .

%d8%a8%d8%b3%db%8c%d8%ac