سه شنبه های پاسخگویی در اولین ملاقات عمومی با علیرضا مومنی شهردار ورامین
شهردار ورامین به همراه عضو جدید شورای اسلامی شهر با امام جمعه ورامین دیدار و گفتگو کردند
بازدید محله ای شهردار ورامین و اعضای شورای شهر ورامین از محله خیابان دانشگاه و حضور در مسجد المهدی
دیدار شهردار ورامین با خانواده شهدای دلیری و اسماعیلی
معارفه علیرضا مومنی سیزدهمین شهردار ورامین و جوان ترین شهردار استان تهران برگزار شد
تورهای یک روزه ورامین گردی در ایام نوروز برگزار می شود
تورهای یک روزه ورامین گردی در ایام نوروز برگزار می شود
۲۳ اسفند ۱۳۹۳
نسخه چاپی
تورهای یک روزه ورامین گردی در ایام نوروز برگزار می شود
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین گفت: همزمان با ایام نوروز، تورهای یک روزه ورامین گردی و استان گردی در این شهرستان برگزار می شود. ‘علی عباسی’ گفت: تور یک روزه ورامین گردی به منظور معرفی آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری این شهرستان برای علاقمندان به آثار تاریخی و گردشگران نوروزی برگزار و طی … ادامه خواندن تورهای یک روزه ورامین گردی در ایام نوروز برگزار می شود

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین گفت: همزمان با ایام نوروز، تورهای یک روزه ورامین گردی و استان گردی در این شهرستان برگزار می شود.

‘علی عباسی’ گفت: تور یک روزه ورامین گردی به منظور معرفی آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری این شهرستان برای علاقمندان به آثار تاریخی و گردشگران نوروزی برگزار و طی آن آثار شاخص شهرستان به گردشگران معرفی می شود.

وی با بیان اینکه شهرستان ورامین قدمتی بالغ بر ۷ هزار سال دارد، افزود: برخی از مردم شهرستان از وجود آثار تاریخی این شهرستان بی خبر هستند، که برگزاری تورهای تفریحی – گردشگری در زمینه شناخت این آثار و جذب مخاطب و گردشگر به شهرستان موثر است.

عباسی گفت: در این تورهای یک روزه آثاری شامل مسجد جامع، برج تاریخی علاء الدوله، قلعه ایرج، بقعه امامزاده یحیی، بقعه امامزاده یوسف رضا، بقعه امامزاده جعفر، تپه سفالین، امامزاده عبدالله عسگرآباد و آب انبار قدیمی قلعه بلند مورد بازدید شرکت کنندگان قرار می گیرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین اظهار کرد: در اجرای این تور که به صورت رایگان برگزار می شود از راهنمایی های اساتید ورامین شناس استفاده می شود تا بازدید کنندگان به صورت علمی با آثار تاریخی شهرستان ورامین و استان تهران آشنا شوند.

وی با اشاره به تقارن نوروز با ایام فاطمیه، گفت: در این ایام نمایشگاه سوگواره کوچه های بنی هاشم (ع) برگزار شده و در آن مصائب اهل بیت عصمت و طهارت در معرض دید علاقمندان و گردشگران نوروزی قرار می گیرد.