۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلاید » گزارش خبری » وسط » ویژه ها
  • شناسه : 2807
  • ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۱
  • 16 بازدید
  • ارسال توسط :

یکی از ارگانهای مهم و فعال در ستاد ساماندهی و ارتقاء خدمات سفرها شهرداری ها هستند

دکتر تواهن مدیرکل امورشهری استانداری تهران گفت : همانند سالهای گذشته یکی از ارگانهای مهم و فعال در ستاد ساماندهی و ارتقاء خدمات سفرها شهرداری ها هستند که امسال جلسات ساماندهی این ستاد در استان تهران به چهار منطقه تقسیم شده است .

صبح روز سه شنبه مورخ چهارم اسفندماه ۱۳۹۴ و با حضور دکتر تواهن مدیرکل امورشهری استانداری تهران ، مهندس علی حیدریان شهردار ورامین و شهرداران پیشوا ، قرچک ، حسن آباد ، کهریزک ، پاکدشت ، شریف آباد و فرون آباد ، جلسه کمیته هماهنگی امورشهرداری های ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر استان تهران با موضوع ساماندهی و ارتقاء خدمات سفر ویژه نوروز ۱۳۹۵ در دفتر شهرداری مرکزی ورامین برگزار شد .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، دکتر تواهن در این جلسه ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه و تشکر از مهندس علی حیدریان به جهت میزبانی جلسه کمیته هماهنگی امورشهرداری های ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر استان تهران گفت : همانند سالهای گذشته یکی از ارگانهای مهم و فعال در ستاد ساماندهی و ارتقاء خدمات سفرها شهرداری ها هستند که امسال جلسات ساماندهی این ستاد در استان تهران به چهار منطقه تقسیم شده است .

وی افزود : یقینا مدیریت یکپارچه برای ارائه خدمات مطلوب و شایسته به مسافران نوروزی و جلوگیری از سردرگمی هموطنان عزیزمان از اهمیت بسیاری برخوردار است و خاطره خوب و ماندگاری از سفرهای این ایام بر اذهان باقی خواهد گذاشت .

مدیر کل امور شهری استانداری تهران ضمن تقدیر از نظرات و پیشنهادهای مطروحه شهرداران حاضر در جلسه گفت : تمام توان مجموعه شهرداری ها در ایام نوروزی به کار بسته خواهد شد تا در نقاط مختلف شهرها ، امکانات لازم برای رفاه حال هموطنان و مسافرین گرامی فراهم گردد .

دکتر تواهن ادامه داد : لیست کشیک نیروهای انسانی مورد نیاز شهرداری ها برای ایام عید نوروز باید سریعتر تنظیم شود و می بایست از پانزدهم اسفندماه ، حفاری ها در غیر از موارد ضروری در سطح شهرها متوقف و محل حفاری های انجام شده به سرعت ترمیم گردد .

وی افزود : واحدهای خدمات شهری با اجرای طرح استقبال از بهار و نظافت خیابانها ، معابر و پارکهای سطح شهر زمینه را برای استقبال مناسب مردم عزیزمان از سال جدید فراهم سازند .

دکتر تواهن گفت : پیشنهاد می دهم در ایام پایانی سال به جهت تجلیل از مقام شامخ شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم ، بنرهایی توسط معاونت های فرهنگی و اجتماعی شهرداری ها در هر محله و ترجیحا نزدیک به بیت معظّم شهدا نصب شود و باحضور در بین خانواده این عزیزان در آستانه سال نو به شایستگی از آنان قدردانی گردد . چرا که تمام ما مدیون خون پاک این عزیزان هستیم .

وی تاکید کرد : با توجه به ایام انتخابات و تبلیغات کاندیداها که با نصب بنر ، پوستر و تراکت ها در سطح شهر همراه است، باید پس از تمام مهلت تبلیغات انتخاباتی ، تمهیدات ویژه ای برای امحاء و پاکسازی سریع آثار به جا مانده از تبلیغات انتخاباتی در نظر گرفته شود .

دکتر تواهن با اشاره به توصیه های هوشمندانه اخیر مقام معظم رهبری به برگزاری پرشور انتخابات بویژه تاکیدات معظم له در مورد حضور هر چه بیشتر مردم در پای صندوق های رای ، خاطرنشان کرد : با توجه به نزدیک بودن انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری در هفتم اسفند ، همه ما می بایست ضمن انجام وظایف انتخاباتی ، مشوق و ترغیب کننده حضور حداکثری و آگاهانه آحاد مردم در این عرصه ی سرنوشت ساز باشیم .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*