۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده » گزارش خبری » وسط » ویژه ها
  • شناسه : 12648
  • ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹
  • 17 بازدید
  • ارسال توسط :
جلسه ساماندهی و جمع آوری سگهای ولگرد در سطح شهر ورامین

جلسه ساماندهی و جمع آوری سگهای ولگرد در سطح شهر ورامین

جلسه ساماندهی و جمع آوری سگهای ولگرد در سطح شهر ورامین در سازمان پسماند شهرداری ورامین برگزارشد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ، جلسه ساماندهی و جمع آوری سگهای ولگرد در سطح شهر ورامین در سازمان پسماند شهرداری ورامین برگزارشد.

در این جلسه که با حضور جعفر اردستانی رئیس شورای اسلامی شهر ورامین ،سید رضا احمدی دیگر عضو شورای شهر،سید ابوالفضل قاسمی معاونت خدمات شهر شهرداری و سید حسن میر تبار مدیر عامل سازمان پسماند برگزار شد.

ابتدا جعفر اردستانی اظهار داشت:در خصوص جلسه قبلی آئین نامه ای بود که به نظر بنده آئین نامه خوبی بود به دلیل اینکه باور دارم  قانون از ما بهتر میفهمد

و اگر در تمام دستگاه های اجرایی و دولتی و مسئولان مدیران کارمندان به قانون عمل کنیم کارها خوب پیش میرود و مردم هم راضی خواهند بود.

اردستانی افزود:اعتقاد دارم که باید در کارها تعاملات و همکاری وجود داشته باشد چرا که اجرای آئین نامه مستلزم تعامل و همکاری می باشد خصوصا زمانی که دبیر اجرای این موضوع شهرداری است همچنین جمع آوری سگهای ولگرد با شهرداری می باشد ما باید اقدام کننده باشیم و ابتکار عمل را در دست بگیریم

وی اظهار داشت:باید زمینی به عنوان جایگاه نگه داری سگها در این خصوص تهیه شود البته از زحمات و اقدامات خوب سازمان پسماند باید تشکر کرد ولی باید بیشتر اینها کار کرد تا به وضعیت مطلوبتری برسیم چرا که مردم از ما بیش تر از اینها توقع دارند و این توقع هم توقع بجایی هست.

اردستانی گفت:خوشبختانه آقای سید رضا احمدی طی سه سال گذشته که ریاست شورا را در دست داشتند اقدامات خوبی را انجام دادندو در این زمینه تجارب بسیار خوبی را دارند که امید واریم از تجربیاتشان بهر مند شویم.

در ادامه جلسه سیدابوالفضل قاسمی معاونت خدمات شهری شهرداری اضهار داشت:جلسه ای با شهرداری های اطراف با معاونین شهرداری های پیشوا،جواد آباد وقرچک بر گزارشد که محاصل این جلسه بصورت مکتوب برای فرمانداری ارسال شد .

وی افزود:در آن صورت جلسه به بررسی مشکلات و آسیب شناسی این موضوع پرداخته شد. ازجمله اینکه دامداری در شهر وجود نداشت و این آسیب مربوط به دهیاری های مجاور می باشد به جهت عدم مدیریت دهیارها

در ادامه سید حسن میر تبار مدیر عامل سازمان پسماند افزود:یکی از اقدامات سازمان در خصوص جمع آوری سگهای ولگرد این بوده است که با چهار تا از پیمانکاران با تجربه قرداد بسته شده که تا الان حدود هزار قلاده سگ جمع آوری شده است و طی جلسه ای که با منابع طبیعی داشتیم این بود که ما درخواست  زمینی  برای حفظ و نگهداری سگهای ولگرد داشته باشیم امیدواریم  بتوانیم این مرکز را هرچه زودتر احداث کنیم و مشارکت شهرداری های مجاور را هم داشته باشیم .

در پایان این جلسه سید رضا احمدی عضو شورای اسلامی شهر اظهار داشت: سگهای ولگرد معضلی برای شهر ورامین است و برای جمع آوری سگهای ولگرد علی رقم کارهای انجام شده توسط خدمات شهر وسازمان پسماند که حجم عظیمی از سگهای ولگرد جمع آوری شده نیاز مند به این می باشد که شهر های هم جوار تصمیم جدی برای جمع آوری سگهای ولگرد  داشته باشند که این موضوع با مبهم بودن مواجه نشود و ضرورت دارد ستاد مربوطه در شهرستان با هماهنگی کلیه اعضا تصمیمات جدی بابت رفع معضل سگهای ولگرد گرفته شود.

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*