طرح ساماندهی صنوف و مشاغل مزاحم شهری با هماهنگی دستگاه های مرتبط برگزار می شود
احداث کانال بتنی جهت جلوگیری از آب گرفتگی میدان امام حسین (ع) تا بلوار معلم
برگزاری اولین نشست شورای پایگاه بسیج شهید علی تاجیک شهرداری ورامین
تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر از سوی فرماندهی سپاه ورامین
مزین شدن شهر ورامین به فرهنگ استکبار ستیزی توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در آستانه سالروز حماسه تاریخی ۱۳ آبان
جلسه شورای اسلامی شهر ورامین با حضور مهندس علی حیدریان شهردار برگزار شد .
جلسه شورای اسلامی شهر ورامین با حضور مهندس علی حیدریان شهردار برگزار شد .
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
نسخه چاپی
جلسه شورای اسلامی شهر ورامین با حضور مهندس علی حیدریان شهردار برگزار شد .
توجه به منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص "اقتصاد مقاومتی ؛ اقدام و عمل " و تلاش مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر برای پیشرفت و آبادانی دیار 15 خرداد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، جلسه شورای اسلامی شهر با موضوع بررسی مسائل شهری و لوایح و نامه های رسیده و با حضور اعضا و مهندس علی حیدریان شهردار برگزار شد .

بر پایه این گزارش در این جلسه ابتدا سیدرضا احمدی رئیس  شورا ضمن تبریک پیشاپیش میلاد با سعادت حضرت علی (علیه السلام) و تشکر از حضور اعضا و بویژه مهندس علی حیدریان شهردار ، به ضرورت هماهنگی بیشتر مجموعه شهرداری با شورای اسلامی شهر تاکید نموده و گفت : مدیران و نیروهای شایسته شهرداری در هر منصبی که باشند ، می بایست دغدغه ی اصلاح وضع موجود را داشته و اعضای شورا هم در این راستا و در جهت حرکت به سمت وضع مطلوب و مورد نظر ، حمایت خواهند کرد .

وی افزود : در سال آخر این دوره از شورا بر خود لازم می دانیم تا کاستی های سه سال گذشته را در جهت آبادانی شهر جبران نمائیم و این نیازمند توجه و همدلی مجموعه شهرداری و شورا است .

احمدی ادامه داد : دو اصل توجه ویژه به امور زیربنایی و پروژه های عمرانی و همچنین رسیدگی به امور روزمره شهری از جمله رسیدگی به فضای سبز شهری و نظافت سطح شهر  ، باید در کنار هم و با همت ویژه پیگیری شوند تا رضایت مردم را شاهد باشیم .

وی از مهندس علی حیدریان شهردار خواست تا ساماندهی و رسیدگی به اموری از جمله سازمان های وابسته به شهرداری را به طور ویژه پیگیری کرده و با توجه به شروع فصل گرما و حضور شهروندان در پارکها ، رسیدگی به فضای سبز پارکها در اولویت خدمات شهری باشد .

در این جلسه ، اعضای شورا در مورد “نحوه کارشناسی قیمت گذاری زمین های سطح شهر ، نظارت بر اجرای طرح پارکبان ، وضعیت پارک های سطح شهر و پیگیری تامین محل ساخت مصلای جدید نمازجمعه ورامین ” به گفتگو و تبادل نظر پرداخته و  پیشنهادات خود را در امور مختلف عمرانی ، شهری و فرهنگی و اجتماعی به شهردار ارائه نمودند .

مهندس علی حیدریان شهردار در این جلسه ضمن تبریک اعیاد ماه رجب و ولادت حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام و تشکر از اعضای حاضر به جهت اظهار پیشنهادات سازنده گفت : سال سختی را در مجموعه پشت سر گذاشتیم و با توجه به اعتبارات محدود ، توانستیم با حمایت اعضای شورای شهر و همت معاونین ، مدیران و کارکنان شهرداری ، اقدامات و عملکرد خوبی را در جهت آبادانی شهر و خدمت به مردم عزیز داشته باشیم .

وی ضمن تشکر از پیشنهادات و انتقادات سازنده اعضای شورای اسلامی شهر  ، توضیحاتی را در خصوص موارد مطرح شده اعضای حاضر ، از جمله “ایجاد درآمد پایدار شهرداری ، رسیدگی به سازمان های وابسته به شهرداری ، مدیریت نیروهای انسانی ، نصب برج های نوری سطح شهر و نظافت سطح شهر ” ارائه نمود.

شورای اسلامی شهر ورامین 1395 (2) شورای اسلامی شهر ورامین 1395 (1)