پیام تبریک شهردار ورامین در زمینه تصویب و ابلاغ مصوبه فرمانداری ویژه ورامین
بازدید سرزده و میدانی شهردار ورامین از خط اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب – ورامین
دیدار صمیمانه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین با مقام عالی قضایی
پاسخگویی شهردار ورامین در سامانه سامد
سه شنبه های پاسخگویی شهردار ورامین
جلسه شورای اسلامی شهر ورامین برگزار شد .
جلسه شورای اسلامی شهر ورامین برگزار شد .
۲۷ بهمن ۱۳۹۴
نسخه چاپی
جلسه شورای اسلامی شهر ورامین برگزار شد .
روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری مورخ بیست و پنجم و بیست و ششم بهمن ماه ، روزهای پرکاری برای خادمان مردم ورامین در شورای اسلامی این شهر بوده است .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، در این جلسات سیدرضا احمدی رئیس شورا ضمن تبریک ایام ولادت حضرت زینب(سلام الله علیها) و تشکر از حضور پرشور مردم شهیدپرور ورامین در ویژه برنامه های دهه فجر انقلاب ، علی الخصوص مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ، ابراز امیدواری کرد تا این حضور تاثیرگذار، زمینه ساز حضور پرصلابت آحاد ملت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در هفتم اسفندماه سال جاری باشد .

برپایه این گزارش در این جلسات فتح اله فرجی نایب رئیس شورا نیز گزارش مختصری از برنامه های ستادگرامیداشت دهه فجر من جمله”برپایی ایستگاههای صلواتی ، برپایی نمایشگاه نسیم خدمت صادقانه شهرداری و تزئینات شهری در این ایام” را ارائه نموده و حضور حدود پنجاه هزار شهروند ورامینی در راهپیمایی ۲۲ بهمن را در حمایت از ولایت و مرجعیت ، خنثی کننده نقشه های شوم دشمنان دانست .

در این جلسات اعضای شورای اسلامی شهر ورامین با حضور معاونین شهرداری ، بودجه پیشنهادی عمرانی شهرداری در سال ۹۵ از جمله ” اجرای عملیات آسفالت خیابان ها و معابر ، جدول گذاری معابر و ایجاد فضای سبز” نواحی چهارگانه و همچنین مشکلات مناطقی از شهر را مورد بررسی قرار دادند .

همچنین اعضای شورا در جلسات فوق به ۱۵ لایحه ارسالی شهرداری رسیدگی به عمل آوردند .

شایان ذکر است در این جلسات ، حاضران ضمن تقدیر از کسب مقام قهرمانی کشوری تیم تکواندوی شهرداری ورامین و راهیابی این تیم به مسابقات آسیایی امارات که از روز پنجشنبه (۲۹ بهمن ماه) به مدت سه روز به میزبانی شهر شارجه این کشور برگزار خواهد شد ، کمک هزینه بازیکنان و کادر فنی این تیم را جهت هزینه های اعزام و اسکان مصوب نمودند .

 111 444 555