پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
جلسه هماهنگی سازمان‌ها و واحدهای مرتبط با معاونت خدمات شهری شهرداری ورامین برگزار شد .
جلسه هماهنگی سازمان‌ها و واحدهای مرتبط با معاونت خدمات شهری شهرداری ورامین برگزار شد .
۲۷ اسفند ۱۳۹۴
نسخه چاپی
جلسه هماهنگی سازمان‌ها و واحدهای مرتبط با معاونت خدمات شهری شهرداری ورامین برگزار شد .
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، جلسه هماهنگی سازمان‌ها و واحدهای مرتبط با معاونت خدمات شهری شهرداری ورامین با حضور سیدابوالفضل قاسمی معاون خدمات شهر ، مومنی مدیر شهرداری منطقه یک ، مدیران نواحی چهارگانه ، معاون های خدمات شهر مناطق یک و دو ، مدیران عامل سازمان آرامستان ها ، پسماند ، آتش نشانی و واحدهای زیباسازی و اجرائیات در دفتر معاونت خدمات شهر شهرداری برگزار شد .

برپایه این گزارش در این جلسه سیدابوالفضل قاسمی معاون خدمات شهر شهرداری از زحمات محمد مهمان نواز معاون سابق این واحد تقدیر و تشکر کرد و سپس حاضرین گزارش های خود را در رابطه با خدمات شهری ارائه نمودند .
در این جلسه سیدابوالفضل قاسمی ضمن تشکر از ارائه گزارش ها و عملکرد واحدها با توجه به ایام پایانی سال بر مواردی نظیر” تنظیف معابر ، جمع آوری نخاله های ساختمانی ، مدیریت و ساماندهی دست فروشان ، لایروبی جوی ها و شستشوی جویها با تانکرهای آب ، گلکاری و ترمیم فضای سبز شهری ” تاکید نمود .
مدیرعامل سازمان آرامستانها در این جلسه گفت : با توجه به اینکه شهروندان در پنج شنبه آخرسال بر مزار درگذشتگان خود مراجعه می نمایند ، قصد داریم نسبت به تنظیف آرامستان ها اقدام ویژه نموده و همچنین درخصوص تسهیل در تردد خانواده ها با فرماندهی راهور هماهنگی به عمل خواهد آمد .
مدیرعامل سازمان پسماند نیز در این جلسه درخصوص چگونگی و نحوه اخذ عوارض پسماند و همچنین جمع آوری نخاله ها توضیحاتی را ارائه نمود .
در پایان جلسه ، به جهت ضرورت تکریم شهروندان عزیز مقرر شد تا پایان اسفندماه سال جاری ، کلیه نیروهای حوزه خدمات شهری به صورت آماده باش درآمده و مرخصی ها لغو گردد .
شایان ذکر است که دراین جلسه لیست کشیک نیروهای مربوطه ایام نوروز تنظیم و به کلیه مدیران ابلاغ شد .

0 1 4 5