۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلاید » گزارش خبری » وسط » ویژه ها
  • شناسه : 2521
  • ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۵
  • 31 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر ورامین برگزار شد .

صبح روز چهارشنبه مورخ بیست و یکم بهمن ماه ، جلسه کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر ورامین با حضور مهندس علی حیدریان شهردار ، سیدرضا احمدی رئیس شورای اسلامی شهر و دیگر اعضای این کمیسیون برگزار شد .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، سیدرضا احمدی در این جلسه ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی مردم انقلابی کشورمان در مقابل رژیم منحوس پهلوی ، گفت : خادمان مردم در شورای اسلامی شهر ورامین تلاش می نمایند تا بودجه سال جدید به صورت عادلانه در نقاط مختلف شهر و برای آبادانی تمام مناطق علی الخصوص مناطق محروم تخصیص یابد .

وی افزود : سعی نموده ایم اولویت بندی در تخصیص بودجه جهت اجرای پروژه های عمرانی که اهمیت ویژه ای برای شهروندان گرامی دارد ، را رعایت کنیم .

احمدی ادامه داد : اگر چه ساخت و سازهای غیراصولی برخی از مالکان در گذشته باعث محدودیت در خدمت رسانی به برخی نقاط شهر شده ولی همچنان خود را موظف می دانیم تا رضایت تمام شهروندان گرامی را جلب نمائیم .

وی خاطرنشان کرد : به صورت مستقیم با شهروندان گرامی در ارتباط هستیم و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در فواصل زمانی مناسب در مساجد محلات حضور یافته و از نزدیک مشکلات موجود در حوزه های مختلف عمرانی ، ترافیکی و فرهنگی را بررسی می نمائیم .

شایان ذکر است در جلسه امروز کمیسیون شورای اسلامی شهر ورامین پیرامون موضوع تخصیص اعتبار جهت اجرای پروژه های کمربندی شمالی و جنوبی شهر در سال آینده بحث و گفتگو به عمل آمد .

111 222 333 555 666 777 888 999

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*