برگزاری جلسه شورای معاونین با حضور حسین دهقان شهردار ورامین
همفکری بسیج ادارات با مسئولین و مدیران شهرداری ورامین در راستای اجرای برنامه های ملی و مذهبی
از ساعت ۲۱ به بعد خودروها در شهر ورامین جریمه می شوند
شهردار ورامین: بلوار شهید قدوسی پرنور می شود
راه اندازی و نصب برج های نوری در برخی از بوستان های محله ای
حجت الاسلام طزری امام جمعه خیر آباد خانه فرهنگ باید نماد منطقه خیرآباد باشد.
حجت الاسلام طزری امام جمعه خیر آباد خانه فرهنگ باید نماد منطقه خیرآباد باشد.
۲۱ اسفند ۱۳۹۶
نسخه چاپی
حجت الاسلام طزری امام جمعه خیر آباد خانه فرهنگ باید نماد منطقه خیرآباد باشد.
امام جمعه منطقه خیرآباد در جلسه رسمی هیات امناء خانه فرهنگ خیرآباد گفت : خانه فرهنگ باید نماد منطقه خیرآباد باشد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین امام جمعه منطقه خیرآباد در جلسه رسمی هیات امناء خانه فرهنگ خیرآباد گفت : خانه فرهنگ باید نماد منطقه خیرآباد باشد .

در این جلسه که با حضور علی خانی رئیس شورای اسلامی شهرستان ، علی عباسی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ، طاهر طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و علیرضا خانی مسئول سابق خانه فرهنگ خیرآباد برگزار شد ، حجت الاسلام و المسلمین طزری امام جمعه خیرآباد طی سخنانی گفت : خیرآباد با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند که باید در جهت رفع این مشکلات ، آنها را اولویت بندی نماییم.
وی افزود : ریشه بسیاری از مشکلات جامعه ناشی از مسائل فرهنگی و فقر فرهنگی است و امروزه ضعف و فقر فرهنگی از فقر مالی مهمتر و دردناک تر است .
امام جمعه خیرآباد تصریح کرد : کمبود اماکن فرهنگی از جمله مشکلات این منطقه و دغدغه فعالان فرهنگی و هنری جهت اجرای برنامه های فرهنگی است .
وی در ادامه خواستار همدلی و همکاری همه مسئولین و متولیان در زمینه رفع فقر فرهنگی شد و افزود : با بازنگری در مدیریت و اجرای برنامه های خانه فرهنگ خیرآباد به عنوان تنها مکان فرهنگی این منطقه ، می توانیم خانه فرهنگ را تبدیل به نماد خیرآباد نماییم .